دوره قانون جذب, قانون باور, قانون فراوانی

جهانی سرشار از فراوانی با قانون جذب

جهانی سرشار از فراوانی با قانون جذب ،ما در جهانی زندگی می کنیم که سرشار از فراوانی هست.

هیچ وقت فکر نکنید که یک نفر رقیب شماست و می تونه منابع شما رو محدود بکنه.
🔻در کائنات بی نهایت پول و ثروت وجود داره و شما هم میتونید با تمرکز بیشتر جاذب باشید.
🔻بی نهایت شخص وجود داره که شما رو خوشبخت کنه
🔻بی نهایت شغل و موقعیت کاری وجود داره که شما رو ثروتمند می کنه.
🔻️ بی نهایت مشتری وجود داره که محصولات شما رو خرید می کنه.
🔻️ بی نهایت مسیر وجود داره که شما رو به موفقیت می رسونه.

 

ولی حالا چطور میشه به این فراوانی دست یافت ؟ من این موضوع رو در ادامه بحث براتون توضیح میدم.

 

چطور در زندگی فراوانی ایجاد کنیم؟

قانون جذب (قانون فراوانی):

قانون فراوانی:

پس از بیان مفهوم کلی قانون جذب سه گام اصلی درخواست ، باور و دریافت را بیان کردیم و پس از آن سه شیوه عملی اجرای گام سوم را توضیح دادیم .

در این بخش میخواهیم در مورد قانون فراوانی صحبت کنیم .

قانون فراوانی میگوید همه چیز در جهان خلقت به صورت نامحدود قرار داده شده .

شما برای استفاده بهتر از این قانون ابتدا باید آن را خوب بشناسید و به آن یقین پیدا کنید . طبق گزارشی بیان شده که ۹۶ درصد از پول های جهان تنها در دست یک درصد ازافراد دنیاست . شما فکر میکنید که دلیل آن چه میتواند باشد ؟

جواب این است که دلیل ثروتمندی آنها در مرحه اول باور آنها به قانون فراوانی است . آنها برای ثروت خود محدودیت قایل نیستند .

درحقیقت ثروت آنان نتیجه اندیشه ثروت ساز آنان است که مجموعه باورهای ثروت ساز را پذیرفته و به کار بسته اند که یکی از این باور ها پذیرفتن قانون فراوانی است .
باور قانون فراوانی نخستین قدم در جذب موفقیت و ثروت

شما باید این باور را در خود ایجاد کنید که در جهان آنقدر نعمت و فراوانی وجود دارد که تمام مردم دنیا میتواند مانند این یک درصد ثروتمند شوند .

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید...
چگونه یک فرد خاص را جذب کنم - جذب عشق

برای ایجاد این باور میتوانید چنین بیندیشید که چون خداوند قدرت مطلق حاکم بر جهان است ،توانایی آن را دارد که بالاترین ثروت ها و نعمت ها را به تک تک انسان ها ارایه دهد. فقط کافی است که از او درخواست کنیم و به توانایی او بر هر کاری اطمینان داشته باشیم .

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم از دست ندهید : قانون باورها در مورد جذب پول و ثروت

به هر شیوه که میتوانید سعی کنید این قانون را با تمام وجود خود باور کنید تا باهم بتوانیم مراحل بعدی جذب فراوانی و ثروت را بپیماییم . پس از باور به قانون فراوانی یعنی باور به اینکه در جهان نعمت های بیشماری وجود دارد شما باید گنجایش وجودی خود را برای پذیزش و جذب نعمت ها افزایش دهید

هر یک از ما با توجه به باور ها و اعتقادات خود گنجایشی برای وجود خود در این دنیا قایلیم که یکی از روش های افزایش گنجایش ظرف وجودی اجرای سه گام گفته شده در قانون آفرینش است .

برای افزایش ظرف وجودی ابتدا باید محدودیت عقل مادی را کنار بگذارید و خود را به گونه ای تصور کنید که به بالا ترین درجه از خواسته های خود دست یافته اید و خداوند را به خاطر آن سپاسگزاری کنید .

شما باید به خداوند درتوانایی تحقق خواسته تان توسط اسباب بیشمارمادی و غیر مادی که در اختیار دارد اعتماد کنید. شما در به کارگیری این فرآیند باید آنقدر تمرین کنید که جزیی از وجودتان شود و در آن به مهارت لازم برسید و با تقویت فرکانس ذهنی خود به آفرینش خواسته هایتان بپردازید .

شما باید به این موضوع ایمان داشته باشید که قادرید با کانون توجه خود هر اتفاقی را در زندگیتان تحقق بخشید و جهان خلقت هیچ محدودیتی در این زمینه ندازد .

تا به ایجا موضوع کلی بحث را بیان کردیم و از این پس قصد داریم که در مورد شایع ترین مورد در این زمینه یعنی به دست آوردن پول فراوان صحبت کنیم .
چگونه توسط قانون جذب پول فراوان کسب کنیم؟

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید...
نقش قانون جذب در تلاش برای رسیدن به زندگی بهتر

اندیشه های متفاوتی در زمینه ی پول وجود دارد . برخی پول را چرک کف دست میدانند و برخی آن را علف خرس مینامند که هر دو از اندیشه های نادرست در زمینه دستیابی ثروت است .

کسانی که پول را چرک کف دست میدانند و برای آن ارزشی قایل نیستند هیچ گاه به ثروت نمیرسند زیرا در اندیشه خود فرکانس منفی ذهنی نسبت به پول ایجاد کرده اند و طبق قانون جذب پاسخی که جهان خلقت به صورت واقعی در زندگی آن ها ایجاد میکند فقر و بی پولی است .

اما گروه دیگری که به قول معروف پول را علف خرس مینامند و سعی میکنند که نیازهای خود را به حداقل برسانند تا پول کمتری خرج کنند .

آنها نیز قانون فراوانی را در نظر نمیگیرند و در ذهن خود فرکنس منفی از کمبود پول در جهان ایجاد میکنند که در نتیجه پاسخ جهان به این گروه نیز چیزی جز کمبود پول و دارایی نیست .

امروزه روانشناسان بیان میکنند که شما برای دستیابی به پول بیشتر نه تنها برای نیاز های خود باید به راحتی خرج کنید بلکه مقداری از پول خود را باید ببخشید .

فرآیند بخشش هرچند کم ، برای ثروتمند شدن شما الزامی است .

زیرا شما با بخشش باور خود را به قانون فراوانی بیان میکنید و به جهان خلقت میگویید که دارایی های من آنقدر زیاد است که میتوانم مقداری از آن را ببخشم برعکس با عدم بخشش مال و دارایی در طول زندگی به این باور چنگ زده اید که من آنقدر پول کافی ندارم که مقداری از آن را ببخشم که در نتیجه این فرکانس به صورت نبود پول کافی در زندگی شما ظاهر میشود

به این مقاله امتیاز بدهید
  • میتوانید 5 ستاره بدهید!
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.75 (12 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)

نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

  1. ابراهیم جعفری ۱۳۹۶-۰۸-۱۰
  2. هانیه ۱۳۹۶-۰۴-۲۸

پاسخی را بگذارید

درحال ارسال