مراحل قانون جذب

فرآیند خلق خواسته ها در قانون جذب که در راز مورد استفاده قرار می گیرد  شامل سه مرحله ساده است که شما با پیروی از آن می توانید هر چیزی که می خواهید در زندگی خود خلق کنید.

 

 

مرحله اول: درخواست کنید

 

خواسته خود را از جهان هستی درخواست کنید. کاینات باید بفهمد که شما چه می خواهید. جهان هستی به اندیشه های شما واکنش نشان می دهد.

 

بنشینید و خواسته خود را بر روی برگه کاغذ بنویسید. آن را به زمان حال بنویسید. آن را به زمان حال بنویسید. شما باید دقیقا انتخاب کنید که طالب چه چیزی هستید و آن را به طور شفاف و واضح بیان کنید.

 

اگر دقیقا ندانید که خواهان چه چیزی هستید آنگاه قانون جذب هم نمی تواند آرزوی شما را براورده سازد. اگر راجع به موضوعی باید دست به انتخاب بزنید و نمی توانید راه خود را پیدا کنید آن را از کائنات بپرسید.

مرحله دوم: باور کردن

باور کنید خواسته ای که از کاینات طلب کرده اید اکنون در اختیار شماست. باید به این موضوع ایمان مطلق داشته باشید. باید باور کنید که آن را دریافت کرده اید. باید بدانید که هر چیزی را که سفارش می دهید در همان لحظه مال شماست.

 

دقیقا در همان لحظه ای که چیزی را درخواست می کنید و کاملا معتقدید که دیگر صاحب آن هستید جهان هستی تغییر جهت می دهد تا آن را به شما هدیه دهد.

 

باید طوری حرف بزنید و بیندیشید و رفتار کنید که انگار همین حالا دارید آن را دریافت می کنید. چرا؟ چون کاینات مثل آینه است و قانون جذب هر آنچه را که در فکر شما غالب است به سوی شما منعکس می کند.

 

باید امواج احساسی را طوری از خود صادر کنید که انگار به خواسته و آرزوی خود دست یافته اید تا کاینات بر طبق قانون جذب همه شرایط، افراد، و وقایع را طوری تغییر دهد که شما به خواسته تان برسید.

 

مرحله سوم: دریافت کنید

 

دنیا ،به شایستگی هایت پاسخ می دهد نه به آرزوهایت پس ،شایسته ی آرزوهایت باش

توجه کنید کسانی که خود را لایق ارزو ها و هدف های خود نمیدانند هرگز به ان هدف نمیرسند
حتی کسانی که عاشق یک فرد میشوند و ازدواج با ان شخص را یک ارزو میپندارند و یک رویا میپندارند واقعا رسیدن به ان فرد تا ابد برای او ارزو خواهد ماند
ارزو ها و هدف ها را انقدر بالا نبرید که حتی دست خودتان هم به ان ها نرسد.

 

پیشنهاد میکنم این مقاله راهم از دست ندهید : چگونه از قانون جذب استفاده کنم؟

 

همین حالا این سوال رو از خودتون بپرسید؛

 

اگر قرار نیست از امروز برای رسیدن به اهدافت تلاش کنی، پس دقیقا کی شروع میکنی؟
فردا، پس فردا، شنبه هفته آینده؟

هیچ یک از این روزها را نخواهید دید.
روز ها می آیند و می روند و شما همچنان منتظر شنبه رویایی خودتان خواهید ماند.

شنبه رویایی شما ساخته ی ماه ها تلاش است نه یک روز، شما باید تصمیم بگیرید؛

آیا حاضرید برای ساختن شنبه رویایی تان، زحمت بکشید یا نه؟!

هیچ موفقیتی آنی به دست نمی آید، شما یک روز از خواب بلند نمی شوید که ببینید تبدیل به سوپر من، مرد عنکبوتی یا هر شخص افسانه ای دیگری شده اید.

باید از همین حالا شروع کنید، سختی ها را تحمل کنید، لحظاتی که از همه چیز ناامید میشوید و دلتان میخواهد فقط دست از کار و فعالیت بکشید را باید تحمل کنید.

درد موقتی است، ممکن است برای دقیقه ای و یا ساعتی و یا یک روز و حتی یک سال ادامه یابد. اما سرانجام فروکش خواهد کرد و آنچه در آرزوی آن هستید، جای درد را خواهد گرفت.

 

مطالب قانون باور و جذب را دانلود میکنم

امتیاز
5.0
امتیاز کاربر 4.71 (7 رای)
درحال ارسال
امتیاز نظرات 4 (1 امتیاز دهی)
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال