ارتعاش, فرکانس جذب, قانون جذب

قانون ارتعاش چیست؟ نقش ارتعاش در قانون جذب

ارتعاش چیست؟
[av_textblock size=” font_color=” color=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=”]

قانون جذب ارتعاش:

در واقع قانون اول در عالم هستی قانون ارتعاش هست و قانون جذب قانون ثانویه، قانون جذب اساس موفقیت فردی شماست اما برای اینکه به خوبی این قانون را درک کنیدابتدا لازم است به اختصار قانون دیگری به نام قانون ارتعاش را برایتان شرح دهم.
و عملا یعنی اگر مفهوم ارتعاش را ندانید قانون جذب برایتان عمل نمیکند .

حال ارتعاش فرستادن یعنی چه؟

ارتعاش به معنای یکی شدن با خواسته تان است ونه فقط فکر کردن.وقتی به چیزی می اندیشید فقط دارید فکر میکنید و این ارتعاش نیست وپاسخی دریافت نمیکنید ولی ارتعاش ؛ همسو شدن با هدف و خواسته است مثلا اگر شما آرامش میخواهید این طور باید ارتعاش بفرستید باید همه وجودتان آرامش شود و آن را احساس کنید باید خودتان را آرام کنید وخوب احساس کنید تا قانون به کار بی افتد وآرامش در همه امور زندگیتان را دریافت کنید نه اینکه فقط به آرامش فکر کنید. مثلا اگر پول می خواهید باید ارتعاش پول بفرستید باید همه وجودتان سرشار از شوق پول باشد باید آن مبلغ کمِ پولی را که دارید هر چند ناچیز را دوست داشته باشید نه اینکه از کم بودنش ناله کنید.
قانون جذب کم و زیاد نمیفهمد وقتی میبیند شما از پولتان احساس خوبی دارید این را به معنای پول داشتن شما میگیرید و از آن مقدار بیشتری به شما میدهد.این یعنی ارتعاش، شما با پول یکی میشوید یا هم ارتعاش میشوید .

بر اساس قانون ارتعاش هر چیزی در حال حرکت است هیچ چیز ساکن نیست. از متراکم ترین ماده تا رقیق ترین آن همه چیز مدام در حال ارتعاش است. از پایین ترین سطح ارتعاش تا بالاترین سطح آن، میلیون میلیون سطح وجود دارد از الکترون گرفته تا کل جهان هستی، همه چیز در ارتعاش است.

 

پیشنهاد میکنم این مقاله رو هم مطالعه کنید ! قدرت ضمیر خودآگاه و ذهن ناخودآگاه – اسرار مغز

 

شدت ارتعاش “فرکانس” نامیده می شود و هر چه این فرکانس شدیدتر باشد، انرژی آن ‌بیشتر است. از آنجایی که فکر یکی از قوی ترین انواع ارتعاش است از نیروی بالایی در سطح طبیعت برخوردار است و بنابراین همه ما باید آن را دریابیم.قانون جذب با ارتعاش شروع می شود وما هرلحظه درحال فرستادن ارتعاشاتی از احساس و افکار خودمان هستیم.

 

قانون ارتعاش

زمانی که ما راجع به چیزی فکر میکنیم چه مثبت چه منفی درحال ارتعاش فرستادن هستیم یعنی هر چیزی انرژی است و یک فرکانسی دارد و ارتعاشی خاص به جهان هستی صادر میکند وقتی حتی ما به چیزی نگاه میکنیم مثلا: منظره‌ای اگر زیباییش را ببینیم وستایشش کنیم ارتعاشی مثبت فرستادیم یعنی ما آن را دوست داریم وجهان مناظر زیباتری را به ما نشان میدهد.

 

این ویدئو نقش قدرت ارتعاش در کائنات رو برای شما به نمایش میگذارد .
واگر از منظره خوشمان نیامده و ارتعاش منفی فرستادیم جهان به ناخواسته ی ما نیز پاسخ مثبت میدهد و مناظری را سر راهمان قرار می دهد که ما خوشمان نمی آید.
وقتی در مورد چیزی هم صحبت می کنیم در حال فرستادن ارتعاش هستیم.چیزهایی که می گوییم انرژی دارند وهمسان خودشان را جذب می‌کنند..

پس تا زمانی که ارتعاش را درست نفرستیم قانون به ما جواب نمیدهد وارتعاش = همسو شدن با خواسته+ احساس خوب داشتن است
ونه اینکه ارتعاش =فقط فکر کردن به خواسته

 ارتعاش بیشتر به معنای هماهنگ بودن با هر چیزی یا ناهماهنگ بودن با آن هست وما در هر لحظه دارای ارتعاشیم که یامثبت است یا منفی.

 

 

دریافت کتاب الکترونیکی قدرت فرکانس فکری
برای دریافت این کتاب الکترونیکی فقط کافیست فرم زیر را کامل نمایید.
به همراه کوپن تخفیف 30 درصدی دوره آموزش قانون باور که به ایمیل شما ارسال خواهید شد
نام شما
ایمیل شما

 

 

 

مطالب قانون باور و جذب را دانلود میکنم

[/av_textblock] [av_productgrid categories=’333′ columns=’3′ items=’1′ wc_prod_visible=” wc_prod_hidden=” wc_prod_featured=” offset=’0′ sort=’dropdown’ paginate=’yes’]

امتیاز
 • میتوانید 5 ستاره بدهید!
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.35 (46 رای)
امتیاز نظرات 5 (2 امتیاز دهی)

نوشته های مشابه

۹ دیدگاه

 1. سیما ۱۳۹۶-۱۱-۱۹
 2. ستایش ۱۳۹۶-۰۹-۰۹
  • مستعار ۱۳۹۷-۰۱-۱۶
 3. hesam ۱۳۹۶-۰۷-۲۶
  • وحید ۱۳۹۶-۰۹-۰۸
   • مستعار ۱۳۹۷-۰۱-۱۶
  • مستعار ۱۳۹۷-۰۱-۱۶
 4. منا ۱۳۹۶-۰۶-۱۱
  • وحید ۱۳۹۶-۰۹-۰۸

پاسخی را بگذارید

درحال ارسال