راز, شکرگزاری, قانون جذب

مراحل شکرگزاری،قانون شکرگزاری !

قانون راز

بسیاری از افراد که زندگی شان را  از بسیاری جهات دیگر سر و سامان داده اند به خاطر فقدان سپاسگزاری شان فقیر به نظر میرسند

هرکسی در زندگی این سوال برایش پیش میآید که چطور میتونم زندگی بهتری داشته باشم  چطور میتونم با سرعت بیشتری به موفقیت برسم و اینکه برای متحول ساختن زندکی ام چه کاری میتونم انجام بدهم ؟

اولین کاری که باید انجام بدیم تهیه فهرست چیزهایی است که باید به خاطر شان شکر گزار باشیم. این کار انرژیتان را به جریان می اندازد و طرز فکرتان رانیز به همین شکل تغییر میدهدو

اگر چه ممکن است قبل از انجام این تمرین تمرکزتان روی آنچه نداشته اید شکایت و مشکلاتتان بوده باشد با انجام تمرین در مسیر متفاوتی قرار میگیرید.

برای تمام چیزهایی که احساس خوبی به شما میدهند و در شما ایجاد میکنند سپاسگزار میشوید.

حالا توجهتان را به جمله ای از آقای والاس واتلز (۱۹۱۱-۱۸۶۰) جلب میکنم :

“اگر این ادعا که سپاسگزاری سبب تعادل یا توان بیشتر میان ذهنتان و انرژیهای خلاقانه جهان میشودبرایتان تازگی دارید خوب رویش تامل کنید، خواهید دید که حقیقت دارد.”

قطعا سپاسگزاری روشی است برای به ارمغان آوردن فراوانی در زندگی و بدست آوزدن خواسته های مد نظر به سریعترین روش.

تار حالا برای همه پیش آمده که به فردی برخورد کرده ایم که که تا مقداری از آن تعریف و تمجید شده و تشکر شده نه تنها به انجام دادن سریع آن ادامه میدهد ، بلکه کار دیگری هم شروع به انجام دادن میکند. مخصوصا این مورد در کودکان بسیار مشهود است.

پیشنهاد می‌کنم این مطالب را هم از دست ندهید: قانون جذب ، قانون جذب عشق و قانون جذب ثروت

و همینطور هر  مردی میداند که همنگامی مه همسرش از وی به سبب کارهای کوچکش قدردانی کند دلش میخواهد چه کار کند؟ دوست داردکه باز هم کارهای بیشتری از این دست انجام دهد . موضوع مهم قدردانی است، قدر دانی همه چیز را به شما جذب میکند.

دکتر جان دمارتینی :هر آنچه بیاندیشیم و سپاسگزار باشم همان را  موجب میشویم.

برای من سپاسگزاری عاتی نیروبخش بوده است، هر روز صبح که بیدار میشوم میگویم “ممنونم” . هرروز صبح وقتی پاهایم  کف اتاق را لمس میکند میگویم “ممنونم ” .سپس هنگامی  که مسواک میدهم و آماده میشوم سراغ چیزهایی میروم که سپاسگزاریشان هستم. اینگونه نیست که صرفا به آنها فکر کنم و کاری روزمره رانجام بدهم. بلکه به زبان میکویم و احساس قدر شناسی میکنم.

سپاسگزاری بخشی اساسی از تعلیمات تمامی معلمان بزرگ راتشکیل دلاده است. در کتاب علم ثروتمند شدن نوشته والاس والتز به سال ۱۹۱۰ که زندگی مرا تغییر داد فصل مربوط به سپاسگزاری طولانی ترین فصل است.تمامی معلمانی که در کتاب حاضر از آنها نام برده شده است بخشی از روزشان را به سپاسگزاری اختصاص میدهند. بسیاری از آنها روزشان را باافکار و احساسات سپاسگزارانه آغاز میکنند.

با وجود اینکه مطالب بسیاری را خوانده ام و چیزهای بسیاری را با استفاده از راز در زندگی شخصیم تجربه کرده که نیروی سپاسگزاری را مافوق همه چیز میدانم . اگر باعلم به کاربرد راز حتی یک کار را در زندگیتان انجام دادید به پاس نتیجه ی آن شکرگزاری  کنید تا شکر گزاری عادتتان شود.

همین که نسبت به چیزهایی که دارید احساس متفاوتی پیدا کنید شروع به جذب چیزهای خوب بیشتری میکنید.چزهای بیشتری میکنید.چیزهای خوب بیشتری میکنیدو چیزهای بیشتری دارید که سپاسگزاشان باشید.میتوانید با نگاهی به وضعتتان بگویید “خوب ماشینی که میخواهم راندارم خانه ای را که میخواهم را ندارم ، همسری که میخواهم را ندارم ف سلامتی ای که میخواهم را ندارم”

بسسسسس کنید ! این همه آن چیزهایی هستند که نمیخواهید.

روی آن چیزیهایی تمرکز کنید که الان دارید وبه خاطشان شکر گزارید.شاید مثلا همین چشم هایی که میتوانید با آنها بخوانید، لباسهای که بر تن دارید جزو همین چیزهای باشد. بله با داشتن حس سپاسگزاری بریا آنچه اکنون داری میتوتنید آرزوی چیزهای دیگری را ههم داشته باشید و به زودی آنرا به دست آورید.

به جمله دیگری از آقای والاس واتلز توجه کنید .

” بسیاری از افراد که زندگی شان را  از بسیاری جهات دیگر سر و سامان داده اند به خاطر فقدان سپاسگزاری شان فقیر به نظر میرسند. “

اگر در مورد آنچه که داریداحساس قدر شناسی نداشته باشید آنوقت بهره مند شدن از چیزهای دیگر  در زندگی غیر ممکن است ،چرا؟ زیرا افکارو احساساتی که به هنگام نا شکری از خود منتشر میکنید تماما احساساتی منفی را دربرمیگیرد.حال ممکن است نام این احساسات منفی حسادت خشم ناخشنودی یا احساس ” ناکافی بودن” باشد. این های صرفا میتوانند مقدار ببیشتری از آنچه میخواهید را بدست آورید.

احساسات مزبور صرفا میتوانند مقدار بیشتری از آنچه نمیخواهید را به سویتان بازگردانند. این احساسات منفی باعث مسدود شدن مسیر آنچه خیرتان در آن نهفته است به سوی شما میشود.

عادات سپاسگزاری یکی از شروطی است که از طریق آن ثروت خود را بدست می آورد ، پس آین عادت زیبا رو در درون خود ایجاد کینم تا به هر آنچه که میخوایم برای ابتدای راه و سریع تر رسیدن به هدف را طی کنیم.

به زودی ویدئو های در این مورد رو در کانال قرار میدهیم.

به این مقاله امتیاز بدهید!
  • میتوانید 5 ستاره بدهید!
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.56 (16 رای)
امتیاز نظرات 5 (4 امتیاز دهی)

نوشته های مشابه

۶ دیدگاه

  1. ابراهیم ۱۳۹۶-۰۸-۲۴
    • قانون باور وجذب ۱۳۹۶-۰۸-۲۵
  2. الهه ۱۳۹۶-۰۵-۱۵
  3. هما ۱۳۹۶-۰۴-۲۵

پاسخی را بگذارید

درحال ارسال