, , ,

قانون شکرگزاری یا سپاسگزاری – نقش شکرگزاری در قانون جذب

نقش شکرگزاری و سپاسگزاری در قانون جذب

قانون شکرگزاری یا سپاسگزاری – نقش شکرگزاری در قانون جذب

هرکه بیشتر دارد به‌وفور و نعمت بیشتری خواهد رسید، هر که ندارد حتی آنچه دارد نیز از او گرفته می‌شود.
به‌عبارتی‌دیگر: هر کس بیشتر قدردانی کند و شاکر باشد، بیشتر به او عطا خواهد شد و هر کس شکرگزار نباشد، هر آنچه دارد از او دریغ خواهد شد. (انجیل)
و به خاطر داشته باشید که خداوند گفته است: اگر قدردان باشید به شما خواهم داد؛ اما اگر شکر نکنید، عذاب الهی محقق خواهد شد. (قرآن کریم)
مهم نیست از چه دینی پیروی می‌کنید، یا اینکه اصلاً مذهبی هستید یا نه، این کلمات از انجیل مقدس و قران کریم در شما وزندگی شما کاربرد دارد. آن‌ها قانون اساسی و زیر بنایی علم و جهان پیرامون شمارا شرح می‌دهند.
در این بخش به تعریف شکرگزاری می پردازیم
شکرگزاری و قدردانی قانون جهانی است که به تمام زندگی شما احاطه دارد.
طبق قانون جذب،‌ که تمام انرژی موجود در جهان، از تشکیل یک اتم تا حرکت سیارات را اداره می‌کند، همانندها همدیگر را جذب می‌کنند. قانون جذب به همان صورت که آهنربا می‌شود عمل می‌کند. یعنی قدرشناسی شما آهنربا است و هرچه بیشتر شاکر باشید، نعمت بیشتری جذب خواهید کرد. این‌ یک قانون جهانی است.
وقتی صبح بیدار می‌شوید، برای روشنایی روز شکر کنید، برای اینکه زنده و قوی هستید، برای غذاهایتان و لذتی که از زندگی می‌برید.

اگر هیچ دلیلی برای شکرگزاری و تشکر نداشته باشید، مشکل از شما خواهد بود.
تاریخ سرشار از چهره‌های سرشناس و مشهوری است که همواره شاکر بوده‌اند و تشکر کرده‌اند، کسانی که موفقیت‌ها و دستاوردهایشان آن‌ها را در ردیف بزرگ‌ترین انسان‌های که تا زمان خود زیسته بودند، قرار داده است.
مهم نیست چه کسی هستید، یا در حال حاضر در چه شرایطی هستید، معجزه‌ی شکرگزاری و قدردانی کل زندگی شمارا تغییر خواهد داد!
همان‌طور که قدرانی خود را بیان می‌کنیم، باید توجه داشته باشیم که بزرگ‌ترین قدردانی این نیست که کلمات را بگوییم. بلکه بهتر است که با این قدردانی زندگی کنیم.
وقتی شروع به شمردن موهبت‌های خود کنید، تمام زندگی‌تان تغییر خواهد کرد. بهتر است هنگام نام بردن موهبت‌ها، شمارش آن‌ها از دستتان خارج شود تا اینکه به خاطر شمردن مشکلات، موهبت‌ها از ذهنتان خارج شوند.
به‌دقت به موهبت‌ها که داری و دیگران هم به مقدار زیادی از آن‌ها رادارند، فکر کن و هرگز درباره‌ی بدشانسی‌هایی که در زندگی همه هست، فکر نکن. قدرشناسی و شکرگزاری بر تمامی ابعاد زندگی‌تان اثرگذار است و به شکل معجزه‌آسایی تمامی آن ابعاد را به بهترین شکل تغییر می‌دهد.
وقتی عمیقاً به‌ قدرشناسی فکر می‌کنید متوجه می‌شوید که بهترین دوستتان است. او همیشه در کنار شماست، همیشه آماده است تا به شما کمک کند، هرگز شمارا تنها نمی‌گذارد و به شما خیانت نمی‌کند و هر چه محکم‌تر به او تکیه کنید، بیشتر به شما کمک خواهد کرد و زندگی‌تان را پربارتر می‌سازد.

هرروز در زندگی شما مشکلات کوچکی پدیدار می‌شود و باید آن‌ها را حل کنید. گاهی اوقات اگر ندانیم چگونه مشکل را حل کنیم ممکن است احساس درماندگی کنیم.
به یاد داشته باشید که بر اساس قانون جذب هر چیزی مشابه خود را جذب می‌کند. و این یعنی آنکه وقتی شما برای یافتن راه‌حل‌ها شکرگزاری کنید، آنچه برای حل مشکلات لازم است به‌طرف شما جذب می‌شود. تمرکز بر مشکلات و کمبودها باعث تشدید آن‌ها می‌شود.

پیشنهاد میکنم این مقاله را از دست ندهید: مراحل شکرگزاری،قانون شکرگزاری !

شما باید جذب‌کننده‌ی راه‌حل‌ها باشید، نه جاذب مشکلات.

خوشحال بودن و شادمانی برای به دست آوردن راه‌حل باعث می‌شود که به‌راستی راه‌حل را پیدا کنید.
سعی کنید روزانه صد گام جادویی به نام سپاسگزارم برای خود بردارید. همه ما روزانه مقداری پیاده‌روی داریم، بعضی‌ها در منزل، بعضی‌ها در محل کار، بعضی‌ها اطراف منزل، بعضی‌ها وقت خرید و…
چه خوب بود اگر این پیاده‌روی‌ها و گام‌های که برمی‌داریم با کلمه سپاسگزارم آمیخته می‌شد و بر زبان جاری می‌شد. اگر فقط صد گام ما این‌گونه با سپاسگزارم همراه شود؛ خودتان تفاوت حالتان را پس از انجام این تمرین روزانه متوجه خواهید شد.

هرروز صدها بار به خودم متذکر می‌شوم که زندگی درونی و بیرونی‌ام به تلاش افراد بسیاری، چه مرده و چه زنده بستگی دارد. پس من هم باید نهایت سعی‌ام را بکنم تا بتوانم به همان اندازه‌ای که از دیگران دریافت کرده‌ام و هنوز در حال دریافتش هستم، از جانم مایه بگذارم.(آلبرت انیشتین)

انیشتین به این عبارات به ما هدیه‌ای بخشیده است که با اکتشافات علمی او برابری می‌کند. او یکی از رازهای مهم موفقیتش را به ما معرفی کرده است.
شکرگزاری روزانه.
خداوند امروز ۸۶۴۰۰ ثانیه به شما بخشیده است. آیا از هیچ‌کدام از این ثانیه‌ها برای شکرگزاری استفاده کرده‌اید؟

سپاسگزاری در حافظه‌ی قلب است.

تحقیقات علمی نشان می‌دهد که وقتی شما قدرشناسی می‌کنید، با تمرکز بر قلبتان، ضربان تپش قلبتان به‌گونه‌ای یکنواخت می‌شود که سبب بهبود سیستم ایمنی بدن و سلامتی‌تان خواهد بود.
قدرشناسی به عمق احساسات بستگی دارد، چون هر چه احساس شما عمیق‌تر باشد موهبت‌های بیشتری را دریافت می‌کنید. اولین نشانه‌های فیزیکی افزایش عمق احساسات شما آن است که احساس خاصی در قلب خودخواهید داشت یا اینکه موجی از شادی و هیجان از بدنتان عبور خواهد کرد. چشمانتان پر از اشک می‌شوند موهای بدنتان راست می‌شوند. ولی بدون استثنا شما آرامش و شادی عمیقی را حس خواهید کرد که قبلاً هرگز آن را تجربه نکرده‌اید.

تو بدون شکرگزاری نمی‌توانی خیلی از قدرت درونی‌ات استفاده کنی؛ چون شکرگزاری است که تو را به‌قدرت متصل می‌کند. تک‌تک منجیان عالم از شکرگزاری استفاده کردند چون همه‌ی آن‌ها خبر داشتند که شکرگزاری بالاترین ابزار عشق است. آن‌ها می‌دانستند که وقتی شاکر باشند، در هماهنگی دقیق با قانون جذب زندگی می‌کنند.
هر زمان که احساس شکرگزاری کنی، عشق نثار می‌کنی و هر آنچه اهدا کنی، همان را می‌گیری. خواه تو از فردی تشکر کنی و خواه بابت داشتن خودرو، تعطیلات، غروب خورشید و… و یا رویدادی پرهیجان احساس شکرگزاری کنی، تولدت، سلامت، پول، تجارتی معرکه و فرصت‌هایی بیشتر را نصیب خودت می‌کنی.

,

روند قدرتمند قدردانی و شکرگزاری در قانون جذب

شکرگزای و قدردانی

روند قدرتمند قدردانی و شکرگزاری در قانون جذب به چه صورت است ؟

 

اولین کار تهیه فهرستی از مواردی است که بابت آنها خدارا شاکر هستی

قدردانی مسلما نعمات بیشتری را به زندگیت وارد میکند.
قدردانی حالت کشش دارد و حمایت را جذب میکند

مردان وقتی همسرانشان بابت کارهایی جزیی ازشان تشکر میشود دلشان میخواد همه کار برایشان انجام دهند هر روز صبح که از خواب بیدار میشویم ابتدا خدا را شکر کنیم و برای تمام نعمتهایی که داریم از خدا قدر دانی کنیم روی موارد خوبی که داریم و بابتشان خدا را شاکر هستیم متمرکز شویم و احساس قدر دانی را واقعا حس کنیم

بابت هر موردی که برایت خوشایند است مثل گیر اوردن جای پارک قدر دانی کن

میتوانی به دور و بر خود نگاه کنی و بگویی:خب،من اتومبیلی که دلم میخواهد را ندارم. من آن خانه ای که دلم میخواهد را ندارم. همه چیز هایی که میخواهم را ندارم.
بس کن اینها چیزهایی است که تو نداری،حواست را بر آنچه داری متمرکز کن و بابت آنها خدا را شکر کن مثلا:
چشمهایی که داری یا هر چیزی که ترجیح میدهی، به هر حال اگر قدر دانی بابت چیزهایی که داری شروع کنی،خیلی زود به چیزهای دیگری که میخواهی میرسی

به راستی بسیاری از مردم که به شیوه های دیگر زندگی خود را سر و سامان میدهند به دلیل ناسپاسی در فقر نگه داشته میشوند.

مطالعه این مقاله رو از دست ندهید : مراحل شکرگزاری،قانون شکرگزاری !

اگر اتومبیلی نو بخواهی ولی خدا را بابت اتومبیلی که داری شاکر نباشی،این خود فرکانسی منفی است که از خود بیرون میفرستی.

عمل شکرگزاری روزانه یکی از راه هایی است که به واسطه آن ثروت به سوی تو می آید
(والاس والتز)

خدا را بابت هر آنچه اکنون داری شکر کن،به محض اینکه سپاس بابت چیزهایی را که داری شروع کنی،خودت هم مات و مبهوت میشوی که چطور به واسطه افکار بی پایان قدردانی چه چیزهایی بیشتر به سوی تو می اید

میتوانی یک قلوه سنگ پیدا کنی به نام سنگ سپاس،آن را در جیب یا کیف بگذاری و هر جا که میروی آن را همراه خود ببری،هر روز که از خواب بیدار میشوی و هر زمان که آن را دیدی خدا را بابت چیزهایی که داری شکر کن

وقتی تو بابت چیزهایی که انگار از قبل دریافت کرده ای خدا را شکر کنی،علامتی قوی به کاینات میفرستی.این علامت به تو میگوید که از قبل اینها را داری چون بابت آنها خدا را شکر کردی

عادت کن هر روز قبل از اینکه از تختخواب بیرون بیایی حس شکر گزاری برای روز معرکه ای را که در پیش داری،انگار همه چیز بر وفق مراد پیش رفته است احساس کنی

برای همین هم هست که در هر زمان و هر رویدادی  در آموزه های دینی اسلامی ذکر “الحمدالله رب العالمین” و در مسیحیت “thanks god”  استفاده میکنند.

 

مطالب قانون باور و جذب را دانلود میکنم

, , ,

۸ راز برای داشتن زندگی ایده آل – مرحله دوم: احساس خوب

۸ راز برای داشتن زندگی ایده آل – مرحله دوم احساس خوب

سلام همراهان همیشگی سایت قانون باور و جذب مرحله دوم دوره یک ماهه، ۸ راز برای داشتن زندگی ایده آل را  امروز براتون قرار دادم، این دوره به این صورت که هر هفته یک قسمت از این دوره را قرار میدم ،‌امیدوارم که از این دوره بتونید به خوبی استفاده کنید. لطفا با نظرات گرانبهاتون به بهتر شدن این دوره کمک کنید.در ضمن اگر مرحله اول (شناخت خود) این مقاله را نخوانده اید پیشنهاد میکنم حتما مطالعه کنید.

 

 

۱) تغییرات خوب و مفیدی در زندگیتان به وجود آورید

آرزوی شما برای ارتقای زندگیتان شامل بوجود آوردن تغییراتی خواهد بود.مقاومت طبیعی که در مقابل این کار حس می کنید در میان تمام انسانها وجود دارد. ولی بخش دیگری از شما هست که از دوباره شروع کردن به هیجان می آید. بدانید که این احساسات سرکش واکنشی کاملا طبیعی هستند. دایما با خود ،خدا . کائنات صحبت کنید، زیرا اینها میتوانند کمکتان کنند انگیزه، شجاعت و نیروی لازم را برای تغییر زندگیتان جمع کنید.
همچنین می توانند حمایت مادی را که شما نیاز دارید به وجود آورند و کمکتان کنند تا بهترین انتخابها را تشخیص دهید.

 

۲) رهنمودهای درونی تان را دنبال کنید

شما تا ابد به خداوند متصل هستید، خداوندی که همه جا حضور دارد. این اتصال در درون شماست و در جایی قرار دارد که آن را (احساسات درونی) می نامید. اگر به این احساسهای ناگهانی گوش بسپارید و آنها را دنبال کنید به ملکوت نزدیکتر می شوید.
حس ششم شما همیشه صددرصد درست است، زیرا ادامه ی کمال خداوند است. وقتی به نظر از راه درست خارج می شوید به یاد داشته باشید که این فقط یک تغییر مسیر لحظه ای است و نه یک عمل محکوم به شکست، زیرا شهود شما هیچ گاه بی وفایی نمی کند…
فقط ممکن است آن را نشنوید. حتی آن موقع هم احساسات درونی تان به درستی همیشه می ماند.

 

۳)آواز بخوانید

موسیقی درون روحتان آزادی می خواهد.
نغمه ی درونی شما اهمیتی نمی دهد که آیا نت ها را خارج می خوانید یا اشعار را فراموش می کنید – فقط می خواهد با صدای بلند خوانده شود تا بتواند در هوا منتشر شود و به نغمه های دیگر دنیا بپیوندد. آواز خواندن به شما امکان ابراز احساسات عمیقی را می دهد که از مرزهای کلمات فرار می روند.امروز به خود اجازه ی آواز خواندن بدهید, حتی اگر در مورد تواناییهایتان خجالت می کشید.
با موسیقی یا بدون موسیقی آواز بخوانید.ریز دوش آب, با دوستان, یا برای خودتان زمزمه کنید – شکلش مهم نیست.مهم این است که خود را آهنگین ابراز کنید.
فکر کنید این کار مانند مراقبه برای روحتان است و فرصتی برای کش و قوس دادن به خودتان و بازتابی از عمق روحتان.به نغمه هایی که شما را به سوی خود جلب می کنند توجه کنید.
زیرا کلمات, نغمه ها و احساسات همگی برای شما پیام دارند. بدانید که ما فرشته ها برای همکاری آهنگین شما با موجهای انرژی مثبت دنیا از شما تشکر می کنیم.

 

۴)رویا پردازی کنید

هنگامی که می گذارید افکارتان به آزادی بادبادکی در نسیم تابستانی معلق شوند، هیچ گاه نمی دانید که با چه خلاقانه ای مواجه خواهید شد. پس به تخیلتان آزادی بیشتری بدهید و ببینید امروز شما را به کجا می برد.آثار هنری بزرگ در طول رویاپردازی های کسانی که شجاعت تماشای صرف (به جای تلاش برای محافظت) افکارشان را دارند، به ذهنشان خطور کرده است. با یک نیت شروع کنید و سپس آرام و راحت شوید.
درباره ی یک فیلم نامه (چه میشد-اگر؟) فکر کنید، فیلم نامه ای که در آن همه ی محدودیتها برداشته می شوند – تصور کنید که بزرگترین رویاتان به تحقق رسیده است و قصه را از آنجا ادامه دهید.جادوی این شیوه آن است که شجاعانه شما را به ذهن جهانی متصل می سازد، کاری که معمولا تصادفی اتفاق می افتد.
قلم و کاغذی در کنار خود داشتته باشید تا بتوانید درباره ی تجربیاتتان دریک (دفتر رویا پردازی) بنویسید. اگرچه اغلب این کار را کاری احمقانه به حساب می آورند ولی شما در هر جلسه به دستورالعملها، راهنمایی ها و جواب های واقع بینانه و شگفت انگیزی دست خواهید یافت.
رویاپردازی خوبی داشته باشید!

 

۵)نورتان را با شادی بتابانید

وقتی خود واقعی تان را کاملا ابراز می کنید، نور درونی تان با شادی و روشنی پرتو می افکند و شادی را از طریق آواز، رقص، شوخی و ارتباط با دیگران نشان می دهد. امروز به این بخش از وجودتان اجازه دهید تا ظاهر شود – پرتو شما ممکن است راه شخص دیگری را روشن کند و الهاماتی را در طی دوره ای تاریکی به وجود آورد.
فرشته ی زمینی، امروز به روشنی بدرخش. از نورت برای هدایت شخص دیگری استفاده کن.

 

پیشنهاد میکنم این مقاله پربازدید از سایت قانون باور و جذب را هم مطالعه کنید : مقالات قانون جذب و همینطور مرحله اول ۸ راز برای داشتن زندگی ایده آل

 

۶)ارزش خود را دریابید

لطفا به جای اینکه ارزشتان را با ضابطه های دنیایی بسنجید، خودتان را از دید آسمانی ما ببینید. به چشم ما شما کاملا ارزشمندید و فقط به واسطه ی زنده بودنتان اهمیت بسیاری دارید.
نفس و ضربان قلبتان، عشق منتشر می کند و نور آسمان را در زمین تثبیت می کند. راز و نیازهای شما برای کائنات همچون موسیقی است زیرا فرصتی هستند تا با شما مانند گروهی متحد کار کنیم.
کائنات اعماق روحتان، جایی که حکمت و خوبی همیشه در معرض نمایش هستند را می بیند.شما شخص باارزشی هستید و دنیا به شما نیاز دارد، حتی اگر از نقش تان مطمن نباشید.
حضور شما برای زندگی اشخاص بسیاری برکت می آورد و ما به شما امید بسته ایم که به این زندگی ایمان داشته باشید. زندگی آسانتر می شود…
قول می دهیم.

 

۷)احساساتتان را از راههای خلاقانه ابراز کنید

احساسات شما، مانند پرتوهای خورشید، انرژی خالصی هستند که دوست دارند ابراز و پخش شوند. احساسات فروخورده شرایطی همچون خستگی، عصبانیت و زودرنجی و اعتیاد به وجود می آورند – بنابراین همین امروز با احساساتتان دوست شوید. به همه ی آنها احترام بگذارید، حتی به آنهایی که ناراحت کننده هستند، و بدانید که در پس هرکدام دلیلی آسمانی نهفته است. وقتی با احساسات همدردی می کنید به آنها احترام می گذارید، قدرت آنها از شما حمایت می کند.احساسات شما، مانند انرژی ها به سوی بیرون منتشر می شوند.
در غیر این صورت، آنها شبیه بخار محبوس در دیگ بسیار داغی هستند که باعث می شوند غذای درون دیگ وا برود.احساسات قلبی تان را از راههای خلاقانه ابراز کنید.
راه ابراز آن تا وقتی که باعث شادی شما می شود در برابر خود این اقدام در مرتبه ی دوم اهمیت قرار دارد.احساساتتان می خواهند به شکل خلاقیت بروز کنند… و امکانات شما نامحدود هستند.
ممکن است عکاسی، جواهرسازی، نقاشی روی پارچه، خیاطی، نویسندگی، خوانندگی، نواختن یک ساز، رقص، گل آرایی، طراحی ، قلاب بافی، طراحی دکور، نقاشی، شیشه کاری رنگی، بافتنی، آرایشگری و گریم، گلدوزی یا هرچیز دیگری که دلتان می خواهد را امتحان کنید.

 

۸)به توجه و حساسیتتان احترام بگذارید

حساسیت و توجهتان، استعدادی خدادای است که به شما امکان شنیدن رهنمودهای آسمانی، درک احساسات خود و دیگران،مهربانی و دلسوزی و احترام به طبیعت را می دهد.
عزیز دل، این بخش از خود را عزیز و گرامی بدارید.امروز با اجتناب از انرژیهای خشن به مهربانی خود احترام بگذارید.در انتخاب غذا و نوشیدنی نیز کمکتان می کنیم تا خوراکتان نیز حساسیتتان را پرورش دهد.
هنگامی که با احترام و توجهی که سزاوار آن هستید با خود رفتار می کنید، عشق و سپاسگزاری تان از خود، خودبه خود افزایش می یابد.
مطمین باشید که هر احساسی که دارید یک موهبت است و برای داشتن موهبت حساسیت خوشحال باشید.

 

امیدوارم که از مطالعه این مقاله لذت برده باشید و بتونید نهایت استفاده را از آن ببرید. ضمنا منتظر ادامه این مقاله در هفته آینده باشید.

آرزوی قلبی من موفقیت یکایک شما عزیزان است.

 

دانلود کتاب قانون جذب

 

 

, ,

۸ راز برای داشتن زندگی ایده آل – مرحله اول: شناخت خود

8 راز برای داشتن زندگی ایده آل

 

 ازاین هفته تصمیم دارم برای شما همراهان عزیز دوره یک ماهه، ۸ راز برای داشتن زندگی ایده آل را قرار بدم به این صورت که هر هفته یک قسمت از این دوره را قرار میدم ،‌امیدوارم که از این دوره بتونید به خوبی استفاده کنید. لطفا با نظرات گرانبهاتون به بهتر شدن این دوره کمک کنید.از ترس و تردید را رها کنید.

 

۱) چیزی برای ترسیدن وجود ندارد.

این احساس صرفا انعکاسی از حافظه درونتان است، انعکاسی از زمانی که خودخواهی انسان سعی کرد از خداوند جدا شود.البته، چنین اعجازی هرگز نمی تواند تحقق یابد بنابراین تصمیم گرفتند تا (آگاهی ذهنی) را بوجود آورند تا آگاهی از ملکوت را کاهش دهند.بعبارت دیگر در تلاش برای تظاهر به بی نیازی از ملکوت، یک فراموشی عظیم از عشق رخ داد که اراده متولد شد.
راه رهایی از این دام اینست که همیشه به یاد داشته باشید که با خداوند و دیگران یکی هستید.این حقیقت ساده ولی مهم به شما یادآوری خواهد کرد که هر ترسی بر اساس یک خیال باطل است….
بنابراین امروز بارها یکی بودن خود با ملکوت را تایید کنید.

هنگامیکه حقیقت معنوی را در خود و در هر موقعیتی تشخیص می دهید، اضطرابی که جسم و هشیاری تان را ترک می کند حس می کنید.

 

۲) سلامت خود را بپذیرید

سلامت نیز همچون رفاه و آسایش دیدگاهی است که شما انتخاب می کنید.هرچه بیشتر به سلامتی خود و دیگران توجه کنید، بیشتر آنرا تجربه می کنید.
امروز آنسوی ظاهر زمینی بیماری را ببینید و سلامتی را درون هرکسی (به ویژه خودتان) ببینید.هر نگرانی را که درباره ی سلامتی دارید به ما بسپارید و نهایت سعی تان را بکنید تا به نوری که در شما و دیگران سکنا دارد، توجه کنید.هرچه بیشتر به این نور توجه کنید، با درخشش بیشتری می تابد.درخشش الهی درون هرکسی نوری است که تاریکی را دور می کند.
آرامش و زیبایی محضی که خداوند در همه ی موجودات آفریده است در این نور قرار دارد.
شما افرادی که در زندگی تان هستید، اکنون سلامت هستید.امروز پی در پی این نکته را تایید کنید و حقیقت آن را در جسم خود احساس کنید.شما دقیقا آنچه را می جویید، می یابید.
بنابراین امروز نیت کنید به دنبال سلامتی باشید.اگر فقط خوبی و سلامتی را ببینید، همان را تجربه می کنید.

 

۳) مسولیت برنامه هایتان را به عهده بگیرید

شما رویاها، آرزوها و اهداف فوق العاده ای برای خود دارید.شما برای رسیدن به رویاهای عالی تان به زمان زیادی نیاز ندارید. بیشتر رویاها با گامهایی کوچک به تحقق می رسند، بنابراین می توانید هر روز حتی سی دقیقه را صرف هدفتان کنید و بازهم پیشرفت شگفتی داشته باشید.
مواظب منیت خود باشید که می خواهد با کارهای بی ربط ، آرزوها و آرمانهایتان را متوقف کند.ما این کارها را “شگردهای تعویق” می نامیم، زیرا آنها برنامه های ناخواسته ای هستند که مانع کارکردن شما در مسیر اهداف و آرزوهایتان می شوند – رفتارهای اعتیادآور معمولی ترینشان هستند.
اگر دیدید که با مشغولیتهایی که خودتان درست می کنید از مسیرتان منحرف می شوید، از ما فرشته ها کمک بخواهید.
ما کمکتان می کنیم تا به گامهای کوچکی که اکنون مقابلتان هستند، توجه کنید.برنامه هایتان را به انجام برسانید و با مسولیت زندگی تان را به عهده بگیرید.

 

۴) بدانید که اکنون کامل و بی عیب هستید

خداوند شما را کامل و بی عیب و نقص آفریده است.لازم نیست برای شکوه و عظمت بیشتر تلاش کنید، زیرا هم اکنون از همه لحاظ بی عیب و نقص و کامل هستید.سلامت، معنویت، احساسات، روابط و هدفتان هم اکنون مطلوب هستند.
تنها دلیلی که ممکن است زندگیتان را اینگونه نبینید این است که به دنبال عیب و نقص میگردید.هر آنچه را بطلبید، می یابید.
عیب و نقص در دنیای خداوند وجود ندارد، ولی شما اراده و اختیار دیدن و تجربه کردن هر آنچه را بخواهید، دارید.امروز به دنبال شگفتی در خود و دیگران و همه ی شرایط بگردید.نور درخشانی راکه همچون سپیده دم طلوع می کند و تاریکی را کنار میزند، ببینید.

 

۵) رها کنید

لازم نیست با چیزی بجنگید. راه حل هر مشکل ظاهری – در واقع، هر آنچه بخواهید – به زیبایی در جریان است.
جنگیدن بر پایه ترس استوار است، ترسی که درجه های انرژی ناهمواری می فرستد و مانعی را در مقابل جریان درست می کند، مانند رودخانه ای که ناگهان باید از روی صخره های نوک تیز عبور کند. این یکی از دلایلی است که نگرانی سرعت تحقق آرزوهایتان را کم می کند. وقتی نگرانیهایتان را رها می کنید و آنها را به خداوند می سپارید تحقق آرزوها بار دیگر راحت و سریع به سراغتان می آیند.امروز تمام مسائلی را که باعث میشود احساس نگرانی کنید رها کنید. میتوانید این کار را با نوشتن فهرستی خطاب به خداوند و فرشته ها انجام دهید و از ما بخواهید کمکتان کنیم آنها را رها کنید.
تنها رضایت شما برای انجام این کار منافع فوق العاده ای را به بار می آورد.

 

پیشنهاد میکنم این مقاله پربازدید از سایت قانون باور و جذب را هم مطالعه کنید : تلاش برای رسیدن به راز زندگی بهتر

 

۶) خود را محترم بشمارید

ما گاهی اوقات می بینیم با این حس که کسی از شما خوشش نمی آید یا دوستتان ندارد، درگیر می شوید. می خواهیم بدانید که اگرچه این نگرانی عام در بین انسانهاست، ولی واقعیت ندارد. حقیقت اینست که شما دوست داشتنی هستید. مردم قدر شما را می دانند…
و می دانید که خدلوند شما را عزیز می دارد و عاشق شما هست. اگر یک وقت حس کردید تنها هستید یا کسی شما را درک نمی کند و یا دوستتان ندارند، درنگ نکنید و از او تقاضای کمک کنید.
پرودگار ،‌فرشتگان و تمام کائنات بلافاصله مقدار فراوانی انرژی محبت آمیز الهی برای شما می فرستند. شما خود عشق هستید و هرگز نمی توانید از سرچشمه ی روح و روان خود دور باشید.

برای خود احترام زیادی قایل شوید، زیرا شما واقعا سزاوار تمام محبتهای فراوانی که ملکوت به شما اعطا می کند هستید.

 

۷) بر خیالات باطل غلبه کنید

هر مشکل ظاهری به دلیل این خیال باطل که در دنیای خداوند ممکن است چیزی خراب شود و مشکل پیدا کند، به وجود می آید.وقتی تشخیص می دهیدکه نظم الهی بر همه چیز حاکم است، در آغوش دنیا آرام می گیرید، دنیایی که واقعا می داند چه کار می کند.ظرافت دقیق و عشق آن پایه و اساس هر چیزی است که اتفاق می افتد.بنابراین هر مشکلی که با آن مواجه می شوید نتیجه ی این فرض است که چیزی نادرست یا خراب است و این امر غیر ممکن است.
امروز ما با شما کار می کنیم تا آن سوی خیالات باطل یعنی تناسب واقعی نهفته در هر فرد و هر چیزی را ببینید.با انجام این کار همکاری بزرگی انجام می دهید، شبیه آنچه فیزیکدان ها (تاثیر مشاهده کننده) می نامند، که می گویند حضور شما هر آنچه را به آن می نگرید تغییر می دهد.
به همین ترتیب وقتی آن سوی آشفتگیهای ظاهری را می بینید و در عوض به نظم دقت می کنید، به دیگران نیز کمک می کنید چنین کنند.هرچه مردم بیشتر بتوانند بر تصورات غلط غلبه کنند، دنیای خداوند بیشتر به شکل بهشتی شاد و بیکران ظاهر میشود.
دنیا برای افراد هشیار بهشت روی زمین است.

 

۸) به خودتان سخت نگیرید

بطور قطع دلتان می خواهد شاد، سلامت، موفق و پولدار و خشنود باشید، اما راه رسیدن به تمام این اهداف مهربانی و ملایمت است.وقتی سعی می کنید که سریعتر بروید یا بی رحمانه درباره ی خودتان قضاوت می کنید، درواقع خودتان را معطل می کنید.
در حالیکه راه معنویتان در درد و رنج یکسان پیشرفت نمی کند – ولی در آرامش پیشرفت می کند.
ما اینجا به عنوان یک مشاور در سایت قانون باور و جذب از شما می خواهیم امروز به خودتان سخت نگیرید.حتی هنگامیکه با مسئولیتها و اهدافتان رو به رو می شوید، با مهربانی با خودتان رفتار کنید.فکر کنید چطور یک اسب به توجه محبت آمیز و تعلیم خردمندانه در مقایسه با هل دادن ظالمانه پاسخ می دهد.آیا شما سزاوار همان احترامی که به موجود زنده ی دیگری می گذارید نیستید؟اینجا مسیر مسابقه نیست که بدوید.
اگر به آرامی و گردش کنان بروید تا مردم، گلها، درختان، پرنده ها و سایر جزییات دوست داشتنی را در طول را ببینند، مسیرتان زیبا و بسیار لذت بخش است.از روز لذت ببرید!

 

امیدوارم که از مطالعه این مقاله لذت برده باشید و بتونید نهایت استفاده را از آن ببرید. ضمنا منتظر ادامه این مقاله در هفته آینده باشید.

آرزوی قلبی من موفقیت یکایک شما عزیزان است.

 

, , , ,

بزرگ ترین راز درآمدزایی در تاریخ – شاهکاری از جو ویتالی

مراحل جذب ثروت

اگر نیاز به پول دارید، تنها کافی است یک کار بکنید . این یکی از آن کارهایی است که ثروتمندترین افراد این کره خاکی انجام داده و می‌دهند.

این تنها کاری است که در فرهنگ‌های کهن مختلف نوشته شده و هنوزهم ترویج می‌شود.

این تنها کاری است که برای جویندگانش پول مهیا می‌کند، اما در عین حال اکثر مردم از آن می‌ترسند.

اما این کار چیست؟

جان دی . راکفلر از وقتی که بچه بود به این کار پرداخت . او اکنون میلیاردر است.

اندرو کارنیج نیز به این کار دست زده و یکی از سرمایه داران مهم شده است.

 

راهی که برای هرکسی چاره ساز است، چیست؟ بخشیدن پول. بخشیدن به انسان‌هایی که کمک می‌کنند تا شما در ارتباط مستقیم باجهان درونی خود بمانید.

بخشیدن به چه کسانی؟ به انسان‌هایی که به شما روحیه می‌دهند، برایتان خدمت می‌کنند، مراقبتان هستند و دوستتان دارند.

بخشیدن به انسان ها، بدون انتظار پاسخی از طرف آن‌ها، ولی کمک کردن با علم به اینکه چند برابر بیشتر از آن از طریق منابع دیگر به دستتان می‌رسد.

در سال ۱۹۲۴ ، جان دی راک فلر نامه ای برای پسرش نوشت و راجع به بخشیدن پول برایش توضیح داد . او نوشت: “… در همان ابتدا که شروع به پو ل درآوردن کردم، با وجود اینکه بچه بودم، تصمیم به بخشیدنش گرفتم و هرچه درآمدم بیشتر می‌شد، بیشتر می‌بخشیدم…” آیا متوجه منظور او شده‌اید!؟

او هرچه قدر درآمد بیشتری کسب می‌کرد، پول بیشتری می‌بخشید . او به تنهایی ۵۵۰ میلیون دلار از سرمایه زندگی‌اش را بخشیده است.

بعضی‌ها فکر می‌کنند راک فلر با بخشیدن ده سنتی‌ها شروع کرد که از آن برای بهتر جلوه دادن تصویرش در جامعه استفاده کند . این حقیقت ندارد. آیوی لی مسئول روابط عمومی راکفلر بود . در کتاب زندگینامه‌اش به نام خدمت گزار مردم، بیان می‌کند که راکفلر سال‌های زیادی را به بخشیدن پول پرداخت . تمام کاری که لی انجام داد این بود که مردم را با راکفلر آشنا می‌کرد.

 

پی.تی بارنوم نیز پو لهایش را می‌بخشید. همان طور که در کتابم ” هردقیقه یک مشتری به دنیا می‌آید،” راجع به او نوشته بودم، بارنوم به اصطلاحی که خودش “بشردوستی سودآور” می‌نامید اعتقاد داشت . او می‌دانست که بخشیدن به دریافت کردن دوباره منجر خواهد شد . او نیز به عنوان یکی از ثروتمندترین مردان جهان شناخته شده است. اندرو کارنیج نیز به حد افراط می‌بخشید . البته او یکی از ثروتمندترین مردان تاریخ آمریکا است. و BBDO بروس بارتن، یکی از اعضای آژانس تبلیغاتی معروف

شخصیت کلیدی کتاب من به نام ” هفت راز فراموش شده موفقیت ” نیز به بخشش معتقد است. او در سال ۱۹۲۷ نوشت:

اگر مردی آن قدر تمرین کند که برای دیگران کار انجام دهد تا جایی که برایش همچون عادتی در ضمیر ناخودآگاهش شود، تمام نیروهای خوب ج هان پشت سرش به صف می‌شوند و قادر به انجام هر کاری خواهد شد.

بارتن به عنوان یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان، شخصیت معروف تجاری، یک  خیر و شخصی بسیار ثروتمند در دنیا شناخته شده است. اگرچه بعضی‌ها ممکن است بگویند سرمایه داران مهم آنقدر پول دارند که راحت بتوانن د ببخشند، من در پاسخ می‌گویم آن‌ها همانقدر که با میل و رغبت پول می‌بخشند، پول بیشتری را دریافت می‌کنند.

 

دوباره این را تکرار می‌کنم: هرچقدر ببخشی همان قدر می‌گیری به بخشش تا ثروتمند شوی. امروزه در تجارت مرسوم است که پو ل را برای کارهای خیریه هزینه می‌کنند . این حرکت باعث بهتر شدن وجههٔ آن‌ها و البته کمک به افراد محتاج  میشود.

اما موضوعی که من در اینجا صحبت می‌کنم راجع به بخشیدن به صورت انفرادی است . من می‌گویم که شما پولتان را ببخشید تا پول بیشتری دریافت کنید.

اگر بخواهم را جع به تنها اشتباهی که مردم موقع تمرین بخشیدن مرتکب می‌شوند صحبت کنم، این است که آنها به مقدار ناچیز می‌بخشند . آن‌ها پولشان را نگه می‌دارند و موقع بخشش به صورت قطره چکانی پرداخت می‌کنند و به این تنها دلیلی است که چیزی دریافت نمی‌کنند . شما باید ببخشید و زیاد هم ببخشید تا در مسیر زندگی نتیجه‌اش را ببینید. اولین باری که راجع به ایده بخشش شنیدم را خوب به یاد دارم . فکر می‌کردم نقشه ای است که افراد محتاج کشیده‌اند که برایم قاصد خودشان از من پول بگیرند.به همین دلیل همچون افراد خسیس بخشیدم . طبیعتاً، چیزی که من دریافت کردم برابر با چیزی بود که بخشیده بودم . من کم بخشیدم و کمبه دست آوردم.

اما پس از آن، روزی تصمیم گرفتم که فرضیه بخشیدن را امتحان کنم.

 

من عاشق داستان‌های امیدبخش هستم. مدام آن‌ها را می‌خوانم،  پیام‌هایشان را گوش می‌دهم، بازگو می‌کنم و راجع به آن‌ها حرف می‌زنم.

برای شروع می‌خواستم از مایک دوولی بابت پیام‌های امیدبخشش در سایت توت ۲تشکر کنم که هر روزه توسط ایمیل با من و دیگران به اشتراک می‌گذاشت. به همین دلیل تصمیم گرفتم که مقداری پول به او بدهم. درگذشته حدود پنج دلار به او داده بودم؛ اما آن زمانی بود که من با کمب ود مالی مواجه بودم و می‌ترسیدم اصول بخشیدن مؤثر واقع نشود اما این بار فرق می‌کرد. من دفترچه چک بانکی‌ام را باز کردم وچکی به مبلغ هزار دلار نوشتم.این بزرگ‌ترین و تنها مشارکتی بود که من تا آن زمان در زندگی‌امانجام داده بودم.

بله، این قضیه باعث نگرانی مختص ر من شد؛ اما بیشتر از آن هیجان مرا به دنبال داشت . می‌خواستم تغییری بزرگ را در زندگی‌ام ایجاد کنم .دوست داشتم پاداشی به مایک بدهم؛ و بیشتر مایل بودم ببینم چه اتفاقی رخ میدهد.

مایک حیرت زده شده بود . او چک مرا از طریق پست دریافت کرد . اصلا باورش نمی‌شد. او حتی تماسی با من گرفت و از من تشکر کرد . ازتعجب بچگانه او لذت بردم . احساسی که در من ایجاد شده بود بهاندازه میلیون‌ها دلار ارزش داشت .

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم مطالعه کنید :مراحل شکرگزاری،قانون شکرگزاری ! 

 دوست داشتم او را بسیار خوشحال کنم . از دادن پول به او لذت می‌بردم. هر کاری که او با کمک‌های من می‌کرد برایم لذت بخش بود . چیزی که من به دست آورده بودم احساس باور نکردی کمک به دیگران و مخصوصاً باور به کاری بود که انجام می‌دادم. مسابقه ای برای کمک به او در درونم شکل گرفته بود . من هنوز هم از فرستادن پول برای او به وجد می‌آیم.

و پس از آن اتفاق عجیبی شروع به رخ دادن کرد. به طور ناگهانی تماسی از شخصی دریافت کردم که از من برای

همکاری مشترک در کتابش دعوت کرده بود، شغلی که مبلغی بسیار بیشتر از آن چیزی که بخشیده بودم را برایم به دنبال داشت.سپس ناشری از ژاپن با من تماس گرفت و خواستار خرید حق ترجمه کتاب پرفروش من به نام بازاریابی معنوی شد . آن‌ها نیز مبلغی بسیار بالاتر از آن چیزی که به عنوان پاداش به مایک داده بودم پیشنهادکردند.

یک فرد شکاک واقعی می‌تواند بگوید که این اتفاقات به هم ربطی ندارند . شاید در ذهن فرد شکاک ربطی نداشته باشند ولی برای من کاملاً مرتبط هستند.

وقتی پولی را  به مایک دادم، پیامی برای خود و جهان فرستادم که منموفق شده‌ام و در مسیر موفقیت قرار گرفته‌ام. همچنین اصول ثابتی را وضع کردم که باعث جلب توجه من به پول می‌شد:

اگر ببخشی، حتماً به دست خواهی آورد

زمانت را به دیگران اختصاص بده تا وقت بیشتری پیدا کنی

داشته‌هایت را به دیگران ببخش تا چیزهای بیشتری به دست آوری.

عشقت را به دیگران ابراز کن تا عشقشان را به تو تقدیم کنند

پولت را ببخش تا ثروت بیشتری کسب کنی

 

این موارد به تنهایی می‌توانند دارایی‌تان را افزایش دهد . به فرد یا افرادی فکر کنید که در طول هفته پیش به شما امید دادند. چه کسی باعث ایجاد احساس خوب نسبت به خود، زندگی، آرزوها و اهدافتان شد؟ به آن شخص مقداری پول بدهید . پولی را با رضایت قلبی به آن‌ها بدهید .خساست نکنید . زیاد کمک کنید و نگران کمبودهایتان نباشید . بدون انتظار از بازگشت پولتان از شخص به او کمک  کنید، ولی منتظر نتیجه‌اش باشید.

وقتی به این کار دست زدید، شاهد افزایش موفقیت خود خواهید بود.

این بزرگ‌ترین راز درآمدزایی در تاریخ است!

 

اگر می‌بینی پس لمسش کن
اگر لمسش کردی، احساسش کن
اگر احساسش کردی، دوستش داشته باش
و اگر دوستش داریبخشش.

,

پیامهای کائنات برای ما-۵پیامی که زندگیمان را تغییر میدهد!

مهمترین پیام کائنات در زندگی

پیامهای کائنات برای ما-۵پیامی که زندگیمان را تغییر میدهد! به چه صورت هست ؟ پیامهایی که به صورت قانون از طرف کائنات برای ما وجود دارند و ما با انجام دادن آنها به موفقیت های بزرگی دست خواهیم یافت.

 

۱) خود را محترم بشمارید

ما فرشته ها گاهی اوقات می بینیم با این حس که کسی از شما خوشش نمی آید یا دوستتان ندارد، درگیر می شوید.
می خواهیم بدانید که اگرچه این نگرانی عام در بین انسانهاست، ولی واقعیت ندارد.
حقیقت اینست که شما دوست داشتنی هستید.
مردم قدر شما را می دانند…

و می دانید که ما شما را عزیز می داریم و عاشق شما هستیم.
اگر یک وقت حس کردید تنها هستید یا کسی شما را درک نمی کند و یا دوستتان ندارند، درنگ نکنید و از ما تقاضای کمک کنید.
ما بلافاصله مقدار فراوانی انرژی محبت آمیز الهی برای شما می فرستیم.

شما خود عشق هستید و هرگز نمی توانید از سرچشمه ی روح و روان خود دور باشید.
تا ابد در بالهای ما پیچیده شده اید – که نمودی از احترام شکوهمند خداوند به شماست.
برای خود احترام زیادی قایل شوید، زیرا شما واقعا سزاوار تمام محبتهای فراوانی که ملکوت به شما اعطا می کند هستید.

 

۲) بر خیالات باطل غلبه کنید

هر مشکل ظاهری به دلیل این خیال باطل که در دنیای خداوند ممکن است چیزی خراب شود و مشکل پیدا کند، به وجود می آید.
وقتی تشخیص می دهیدکه نظم الهی بر همه چیز حاکم است، در آغوش دنیا آرام می گیرید، دنیایی که واقعا می داند چه کار می کند.
ظرافت دقیق و عشق آن پایه و اساس هر چیزی است که اتفاق می افتد.

بنابراین هر مشکلی که با آن مواجه می شوید نتیجه ی این فرض است که چیزی نادرست یا خراب است و این امر غیر ممکن است.
امروز ما فرشته ها با شما کار می کنیم تا آن سوی خیالات باطل یعنی تناسب واقعی نهفته در هر فرد و هر چیزی را ببینید.

با انجام این کار همکاری بزرگی انجام می دهید، شبیه آنچه فیزیکدانهایتان (تاثیر مشاهده کننده) می نامند، که می گویند حضور شما هر آنچه را به آن می نگرید تغییر می دهد.
به همین ترتیب وقتی آن سوی آشفتگیهای ظاهری را می بینید و در عوض به نظم دقت می کنید، به دیگران نیز کمک می کنید چنین کنند.
هرچه مردم بیشتر بتوانند بر تصورات غلط غلبه کنند، دنیای خداوند بیشتر به شکل بهشتی شاد و بیکران ظاهر میشود.
دنیا برای افراد هشیار بهشت روی زمین است.

 

۳) تصمیم بگیرید که دلتان می خواهد چه جور روزی داشته باشید

شما توانایی و قدرت عوض کردن حال و هوای روزتان را دارید.
این کار را با تعیین اینکه دوست دارید چه کار کنید، انجام می دهید.
اکنون از خودتان بپرسید :
چه جور روزی دوست دارم داشته باشم؟

فقط به خود اجازه ی تصور کردن و احساس برترین انرژیها را بدهید.
اگر دیدید که به پیشامدهای منفی توجه می کنید، از ما فرشته ها بخواهید که این انرژی ترسناک را به عشق مبدل سازیم.
شما کارگردان روزتان هستید.

در هر موقعیتی، یک نتیجه ی احتمالی عالی وجود دارد و شما از طریق تعهدتان به داشتن تجربه های فوق العاده به آن مرحله عالی می رسید.
شما سزاوار تمام شکوهی هستید که زندگی می تواند عرضه کند.
امروز پاداشتان را دریافت کنید و تصمیم بگیرید که اوقات فوق العاده ای داشته باشید.

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم از دست ندهید : قدرت شکرگزاری ،‌ قانون جذب

 

۴)از درهای گشوده عبور کنید

در هر فرصتی هم اکنون به روی شما باز است – هیچ چیز را برای شما ممنوع و قدغن نکرده اند.
مساله این است که دلتان بخواهد از کدام در وارد شوید، زیرا این فقط حق انتخاب شماست.

گاهی ممکن است به دلیل حق انتخابهای بیشماری که دارید احساس گیجی کنید و یا ممکن است تواناییهای خود را برای عبور از راه خاصی زیر سوال ببرید.
امروز ما فرشته ها با بخشیدن صراحت و جسارت برای ورود به رویاهایی که آرزویش را دارید، کمکتان می کنیم تا امکانات بالقوه ای راکه برایتان مهیاست ببینید.
هرگونه ترس یا تردیدی را درباره ی این جریان به ما بدهید.

گاهی اوقات پیشرفت کردن به معنی پشت سر گذاشتن چیزی است.
به سلامتی شما را در طول این تغییر حمایت و راهنمایی می کنیم.

پاسخ کائنات به شما،‌کائنات چیست؟

۵) درهای فراوانی نعمت را بگشایید

شما هم اکنون کلیدهای درهای فراوانی نعمت و ثروت را در دست دارید.
آن کلیدها همان قلب و ذهنی باز و آماده ی دریافت هستند، دریافت و پذیرش نتیجه ی توان دیدن امکانات و استعدادهای درونی خود،دیگران و همه ی شرایط است.
یعنی به اندیشه های الهی که برایتان می فرستیم توجه کنید و از آنها لذت ببرید و به دیگران نیز اجازه بدهید به شما کمک کنند.
هر چیزی که احتیاج دارید با خواستن، مال شما میشود.

شما با یک درخواست ساده شروع می کنید، درخواستی که می توانید به هر شکلی انجام دهید؛
از طریق دعا، اعتقاد و باور، تصور و چیزهایی از این قبیل.
هر روشی برای به راه انداختن چرخها کافی است.
دریافت کردن شما بخش بعدی این جریان است.
دنیا پیامهایی برایتان می فرستد.

این کار نیازمند این است که هشیار و مایل به دریافت کمک و هدایا باشید.

در ادامه ی این راه، علاوه بر خودتان به افراد بسیاری کمک می کنید.
شما الهام بخش تمام کسانی خواهید بود که نیاز دارند کسی اهمیت کمک خواستن و دریافت آن را به آنها یادآوری کنید.

 

, ,

قدرت شکرگزاری- توضیح شکرگزاری از کتاب راز

 

بسیاری از افرادی که احساس می‌کنند در شرایط کنونی‌شان گیرکرده اند و زندانی و محدود شده‌اند، صرف نظر از  اینکه شرایط کنونی‌تان چگونه است بدانیدکه این شرایط صرفا متعلق به الان است. می‌توانید با بکاربستن راز آن تغییر بدهید.

شرایط کنونی یا زندگی ای که دارید نتیجهٔ افکاری است که به آنها می‌اندیشیده‌اید،تمامی آن‌ها هنگامی که شما اقدام به تغییر افکاری و احساساتان کنید تغییر  خواهد کرد.

به گفته کریستین دی لارسون (۱۹۶۶-۱۸۷۴ ) محقق و روانشناس و هیپنوتزمور :

” این نکته که انسان می‌تواند خویش راتغییر بدهد و صاحب سرنوشت خویش باشد نتیجه ای است که هر ذهن آگاه به نیروی تفکر صحیح بدان دست میابید “

وقتی بخواهید شرایتان را تغییربدهید ابتدا بایستی طرز تفکرتان راعوض کنید. هربار که به صندوق پستی‌تان نگاه کنید و انتظار دریافت صورت حسابی را داشته باشید حدس بزنید چه اتفاقی می‌افتد ، صورت حساب به دستتان می‌رسد.

هرروز با ترس از دیدن حساب از خانه خارج می‌شوید! هرگز انتظار خبر خوشحال کننده را نخواهید داشت.شمابه بدهی فکر می‌کنید و بدین ترتیب انتطارش را دارید.

بنابراین منطقی است که بدهی ظاهر شود زیرا اگر آنگونه نشود به عقل خودتان شک خواهید کردژ.

هر روز فکرتان را تایید و تصدیق می‌کنید : آیا صورت حساب بدهی رسیده ؟ بله که رسیده و بارهارو بارها همینم سوال را از خود می‌پرسید. چرا؟ چون انتظار دیدن صورت حساب کذایی را دارید.

پیشنهاید میکنم که مقاله ی  با قانون باور چطور میشه به قانون جذب دست پیدا کرد ، قانون شکرگزاری قسمت اول  و همینطور مقالات دیگر سایت رو مطالعه بفرمایید.

به همین دلیل بدهی هر بار نمایان می‌شود زیرا قانون جذب همیشه مطیع افکارتان است. در حق خودتان لطفی کنید و انتظار دریافت چک داشته باشید!

انتظار داشتن نیری جذب نیرومدی است زیرا چیزها را به سمتتان می‌کشد. به قول باب پراکتور : اشتیاق ،  شما را با انچه مشتاقش هستید ربط می‌دهد و انتظار آن چیز آنرا به درون زندگی‌تان می‌کشاند .

انتظار آنچه می‌خواهید راداشته باشید و نه برعکس الان انتظار چه چیزی را دارید؟

بسیاری از افراد به شرایط کنونی‌شان نگاه می‌کنند و میگویند من همینی‌ام که هستم اما شما این فرد نیستید ، بلکه این فرد کسی است که شما سابقا بودید. به عنوان مثال بیایید فرض کنیم که در حساب بانکیتان پول به به میزان کافی ندارید یا روابط اجتماعی که خواستارش هستید را ندارید یا وضعیت سلامتی و بهروزی جسمتان مناسب نیست. فرد کنونی شما نیستید بلکه آن فرد نتیجه افکار و اعمال گذشته شماست. پس به بیان دیگر ما دائم در حال زندگی در باقیمادهٔ اعمال و افکاری هستیم که در گذشته برآن اساس خودتان را تعریف می‌کنید پس خودتان را محکوم به داشتن چیزی می‌کنید که فراتر از  آنچه که اکنون هستید نمی‌کنید.

( همه آنچه هستم نتیجه آنچه است که اندیشیده‌ام)               بودا ۵۰۰ سال قبل از مسیح

فکر می‌کنم اوقاتی بوده است که هر فردی با خود گفته است اوضاع خوب پیش نمی‌رود یا اوضاع خراب است.

یک بارموقعی که مشکلی در خانواده رخ داده بود سنگی پیدا کردم و آنرا در جیب خودم نگه می‌داشتم ، و گفتم هر وقت این سنگ را برداشتم یاد یکی از چیزهایی که شکر گزارش هستم.

بنابراین هر روز صبح که بلند می‌شدم ارنا از روی میز برمیدارم و  در جیبم قرا می‌دهم و می‌روم سراغ چیزهایی که شکرگزارشان هستم .شب‌ها چه؟ جیبم را خالی می‌کنم و می‌بینم آنجاست.

حالا یک مثالی از استفاده از قانون جذب از فراد بسیار موفق جهان برای  شما می‌زنم.

آلبرت انیشتین دانشمند برجسته دیدگاه ما را نسبت به زمان فضا و جاذبه تغییر داد. با توجه به پایگاه اجتماعی و شوری نه چندان امیدوارانه‌ای که او داشت رسیدن وی به آن همه موفقیت به نظر هم غیرممکن میامد. انیشتین تا حدود زیادی راز را می‌دانست و روزی صدها بار می‌گفت ممنونم .

او از تمامی دانشمندانی که قبل از وی آمده بودند به خاطر مساعدت‌هایش که باعث شده بود وی یاد بگیرد و در کنارش دست آورد هایی داشته باشد تشکر می‌کرد  و در نهایت هم تبدیل به یکی از برجسته‌ترین دانشمندان تاریخ شد.

یکی از موثرترین استفاده‌هایی که از سپاسگزاری می‌توان داشت به‌کارگیری آن در روندخلاقاتنه است تا موتور محرکه‌ای برای آنچه می‌خواهید بشود. همان طور که باب پراکتور در مورد اولین گام  در روند خلاقانه ، یعنی خواستن ، پیشنهاد کرده است کار را با نوشتن آنچه می‌خواهید شروع کنید. هر جمله را با عبارت بسیار خوشحال کننده ی سپاسگزارم که … شروع کنید

, ,

مراحل شکرگزاری،قانون شکرگزاری !

قانون راز

بسیاری از افراد که زندگی شان را  از بسیاری جهات دیگر سر و سامان داده اند به خاطر فقدان سپاسگزاری شان فقیر به نظر میرسند

هرکسی در زندگی این سوال برایش پیش میآید که چطور میتونم زندگی بهتری داشته باشم  چطور میتونم با سرعت بیشتری به موفقیت برسم و اینکه برای متحول ساختن زندکی ام چه کاری میتونم انجام بدهم ؟

اولین کاری که باید انجام بدیم تهیه فهرست چیزهایی است که باید به خاطر شان شکر گزار باشیم. این کار انرژیتان را به جریان می اندازد و طرز فکرتان رانیز به همین شکل تغییر میدهدو

اگر چه ممکن است قبل از انجام این تمرین تمرکزتان روی آنچه نداشته اید شکایت و مشکلاتتان بوده باشد با انجام تمرین در مسیر متفاوتی قرار میگیرید.

برای تمام چیزهایی که احساس خوبی به شما میدهند و در شما ایجاد میکنند سپاسگزار میشوید.

حالا توجهتان را به جمله ای از آقای والاس واتلز (۱۹۱۱-۱۸۶۰) جلب میکنم :

“اگر این ادعا که سپاسگزاری سبب تعادل یا توان بیشتر میان ذهنتان و انرژیهای خلاقانه جهان میشودبرایتان تازگی دارید خوب رویش تامل کنید، خواهید دید که حقیقت دارد.”

قطعا سپاسگزاری روشی است برای به ارمغان آوردن فراوانی در زندگی و بدست آوزدن خواسته های مد نظر به سریعترین روش.

تار حالا برای همه پیش آمده که به فردی برخورد کرده ایم که که تا مقداری از آن تعریف و تمجید شده و تشکر شده نه تنها به انجام دادن سریع آن ادامه میدهد ، بلکه کار دیگری هم شروع به انجام دادن میکند. مخصوصا این مورد در کودکان بسیار مشهود است.

پیشنهاد می‌کنم این مطالب را هم از دست ندهید: قانون جذب ، قانون جذب عشق و قانون جذب ثروت

و همینطور هر  مردی میداند که همنگامی مه همسرش از وی به سبب کارهای کوچکش قدردانی کند دلش میخواهد چه کار کند؟ دوست داردکه باز هم کارهای بیشتری از این دست انجام دهد . موضوع مهم قدردانی است، قدر دانی همه چیز را به شما جذب میکند.

دکتر جان دمارتینی :هر آنچه بیاندیشیم و سپاسگزار باشم همان را  موجب میشویم.

برای من سپاسگزاری عاتی نیروبخش بوده است، هر روز صبح که بیدار میشوم میگویم “ممنونم” . هرروز صبح وقتی پاهایم  کف اتاق را لمس میکند میگویم “ممنونم ” .سپس هنگامی  که مسواک میدهم و آماده میشوم سراغ چیزهایی میروم که سپاسگزاریشان هستم. اینگونه نیست که صرفا به آنها فکر کنم و کاری روزمره رانجام بدهم. بلکه به زبان میکویم و احساس قدر شناسی میکنم.

سپاسگزاری بخشی اساسی از تعلیمات تمامی معلمان بزرگ راتشکیل دلاده است. در کتاب علم ثروتمند شدن نوشته والاس والتز به سال ۱۹۱۰ که زندگی مرا تغییر داد فصل مربوط به سپاسگزاری طولانی ترین فصل است.تمامی معلمانی که در کتاب حاضر از آنها نام برده شده است بخشی از روزشان را به سپاسگزاری اختصاص میدهند. بسیاری از آنها روزشان را باافکار و احساسات سپاسگزارانه آغاز میکنند.

با وجود اینکه مطالب بسیاری را خوانده ام و چیزهای بسیاری را با استفاده از راز در زندگی شخصیم تجربه کرده که نیروی سپاسگزاری را مافوق همه چیز میدانم . اگر باعلم به کاربرد راز حتی یک کار را در زندگیتان انجام دادید به پاس نتیجه ی آن شکرگزاری  کنید تا شکر گزاری عادتتان شود.

همین که نسبت به چیزهایی که دارید احساس متفاوتی پیدا کنید شروع به جذب چیزهای خوب بیشتری میکنید.چزهای بیشتری میکنید.چیزهای خوب بیشتری میکنیدو چیزهای بیشتری دارید که سپاسگزاشان باشید.میتوانید با نگاهی به وضعتتان بگویید “خوب ماشینی که میخواهم راندارم خانه ای را که میخواهم را ندارم ، همسری که میخواهم را ندارم ف سلامتی ای که میخواهم را ندارم”

بسسسسس کنید ! این همه آن چیزهایی هستند که نمیخواهید.

روی آن چیزیهایی تمرکز کنید که الان دارید وبه خاطشان شکر گزارید.شاید مثلا همین چشم هایی که میتوانید با آنها بخوانید، لباسهای که بر تن دارید جزو همین چیزهای باشد. بله با داشتن حس سپاسگزاری بریا آنچه اکنون داری میتوتنید آرزوی چیزهای دیگری را ههم داشته باشید و به زودی آنرا به دست آورید.

به جمله دیگری از آقای والاس واتلز توجه کنید .

” بسیاری از افراد که زندگی شان را  از بسیاری جهات دیگر سر و سامان داده اند به خاطر فقدان سپاسگزاری شان فقیر به نظر میرسند. “

اگر در مورد آنچه که داریداحساس قدر شناسی نداشته باشید آنوقت بهره مند شدن از چیزهای دیگر  در زندگی غیر ممکن است ،چرا؟ زیرا افکارو احساساتی که به هنگام نا شکری از خود منتشر میکنید تماما احساساتی منفی را دربرمیگیرد.حال ممکن است نام این احساسات منفی حسادت خشم ناخشنودی یا احساس ” ناکافی بودن” باشد. این های صرفا میتوانند مقدار ببیشتری از آنچه میخواهید را بدست آورید.

احساسات مزبور صرفا میتوانند مقدار بیشتری از آنچه نمیخواهید را به سویتان بازگردانند. این احساسات منفی باعث مسدود شدن مسیر آنچه خیرتان در آن نهفته است به سوی شما میشود.

عادات سپاسگزاری یکی از شروطی است که از طریق آن ثروت خود را بدست می آورد ، پس آین عادت زیبا رو در درون خود ایجاد کینم تا به هر آنچه که میخوایم برای ابتدای راه و سریع تر رسیدن به هدف را طی کنیم.

به زودی ویدئو های در این مورد رو در کانال قرار میدهیم.

, ,

تحلیل کتاب و مستند راز نوشته راندا برن + دانلود کتاب راز

قانون باور و جذب

تحلیل کتاب و مستند راز نوشته راندا برن + دانلود کتاب راز

کتاب راز نوشته راندا برن معروف‌ترین کتاب درزمینه‌ی قانون جذب است. این کتاب از روی مستند راز نوشته‌شده است. در مورد اعتبار این کتاب همین بس که به ۴۴ زبان ترجمه‌شده است و ۲۱ میلیون نسخه از آن فروش رفته است.

فیلم راز زمانی که ساخته شد سروصدای زیادی به پا کرد و در این مدت که از ساخته‌شدن آن می‌گذرد (حدود ۱۰ سال) در تمام برنامه‌های معروف اساتید راز را دعوت کرده‌اند و تقریباًهمه‌جا از آن صحبت شده است.

داستان ساخته‌شدن فیلم راز به قلم راندا برن

یک سال پیش زندگی‌ام از هم متلاشی شد. تا سر حد مرگ کار می‌کردم. ناگهان پدرم فوت کرد و رابطه‌ام با همکاران و عزیزانم دچار اغتشاش شد. در آن موقع حتی به ذهنم هم خطور نمی‌کرد که در کمال یأس و ناامیدی موهبتی الهی نصیبم شود.

به دلیل موقعیت پیش‌آمده، به رازی بی‌نظیر نگاهی اجمالی انداختم .به راز زندگی،که درواقع کتابی یک‌صد ساله بود و دخترم هیلی آن را به من داد. من ردیابی راز را در سرتاسر تاریخ شروع کردم.

این‌که بیشتر مردم از آن خبر داشتند، برایم باورنکردنی بود، آن‌هم بزرگ‌ترین افراد در طول تاریخ، مثل افلاطون، شکسپیر، نیوتون، هوگو، بتهوون، لینکلن، ادیسون و انیشتین.

ناباورانه از خودم پرسیدم:”چرا تک‌تک مردم از این قضیه خبر ندارند؟”در اشتیاقی مبنی بر در میان گذاشتن این راز با مردم جهان می‌سوختم و ازاین‌رو جستجوی افراد حیاتی را که از این راز خبر داشتند، شروع کردم.

سروکله آن‌ها یکی پس از دیگری پیدا شد. من حکم مغناطیس را پیداکرده بودم؛ با شروع تحقیق و جستجو، صاحب‌نظران مهم در قید حیات یکی پس از دیگری به‌سوی من جذب شدند.

وقتی یک تعلیم‌دهنده را کشف کردم، او باعث کشف نفر بعدی شد، تا این‌که به‌صورت زنجیره‌ای درآمد. فقط در عرض چند هفته کوتاه، من رازی متعلق به قرونی متمادی را ردیابی کردم و به کشف مربیان این راز نائل آمدم.

دیدگاه نشان دادن این راز به جهانیان در قالب فیلم، در ذهنم نقش‌بست و طی دو ماه بعدی، بچه‌های تیم تولید فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی این راز را آموختند. این خیلی مهم و ضروری بود که تک‌تک اعضای تیم از آن آگاه شوند، چون بدون آگاهی، مجاهدت ما در این زمینه غیرممکن بود.

برای همین من با اعتقادی راسخ از استرالیا به ایالات متحد که پایگاه اکثر مربیان در این زمینه بود، پرواز کردم. هفت هفته بعد، تیم راز از پنجاه‌وپنج مربی مهم سرتاسر آمریکا فیلم‌برداری کرد که نتیجه‌ی آن فیلمی صدوبیست ساعته بود.

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم از دست ندهید: معرفی قانون جذب

– اینجاست که می‌گویم قسمت اعظم فیلم راز سانسور شده است و مهم‌ترین چیزی که در آن حذف‌شده است قانون ارتعاش است.

– هشت ماه بعد راز روی پرده بود.با پخش فیلم در سراسر جهان،ماجراهای معجزه‌آسا رو شد:مردم راجع به شفابخشی دردهای مزمن، افسردگی و بیماری‌های جورواجور،راه رفتن برای اولین بار بعد از تصادف، یا حتی بهبود در بستر مرگ، برایمان نوشتند.

مردم با به‌کارگیری از راز، توانسته بودند به خانه، شریک زندگی، اتومبیل، شغل دلخواه، ارتقای مقام و تغییر و تحول شغلی برسند.

راز انگیزه‌ای شد تا در این زمینه پزشکان، بیماران، دانشگاه‌ها، مدارس بادانش آموزان، باشگاه‌های ورزشی، با مراجعه‌کنندگان و اماکن مذهبی و مراکز معنوی با جماعت خود، مواردی را در میان بگذارند.

مهمانی‌هایی در این مورد در خانه‌هایی در سراسر جهان برگزار شد که در آن‌ها مردم اطلاعات خود را با عزیزان و خویشاوندان در میان می‌گذاشتند. اسرار باعث جذب انواع و اقسام چیزها شد، از یک پَر بخصوص گرفته تا ده‌ها میلیون دلار پول. تمام این اتفاق‌ها به فاصله چند ماه از پخش فیلم افتاد.

 

قانون راز

هدف من از نوشتن اتفاق‌هایی که برای من (راندا برن) بعد کشف راز افتاد، این است که شادی و لذت در میلیاردها نفر در سراسر جهان بود،که هنوز هست. تیم راز هرروز با دریافت هزاران هزار نامه از مردم جهان در هر سن و سال و نژاد و ملیتی که بابت دستیابی به شادی و لذت قدردانی خود ابراز می‌کردند، تحقق این هدف را لمس کرد.

با این آگاهی، هیچ کاری نیست که نتوانیم انجامش بدیم. هرکسی یا هر جا که باشی راز قادر است هر آنچه بخواهی به تو بدهد.

در این کتاب ۲۴ تعلیم‌دهنده‌ی برجسته و شگفت‌انگیز سهم دارند. کلان آن‌ها در سرتاسر آمریکا و در اوقات مختلف فیلم شد. بااین‌حال همه هم‌صدا هستند.

این کتاب شامل سخنان تعلیم‌دهندگان راز و داستان‌هایی شگفت از این راز است که به فعل درآمده است. من تمام‌مسیرهای ساده نکته‌ها و میانبرهایی را که خود یاد گرفته‌ام با تو در میان می‌گذارم تا تو هم بتوانی به زندگی رویایی خود برسی.

خواهی دید که من در سرتاسر کتاب در خانه‌هایی بخصوص کلمه‌ی تو را بزرگ نوشته‌ام. دلیلش این است که می‌خواهم تو، خواننده‌ی کتاب احساس کنی و بدانی که من این کتاب را برای تو خلق کرده‌ام.

وقتی من کلمه‌ی تو را به کار می‌برم، یعنی مستقیم با تو صحبت می‌کنم. قصد من این است که تو ارتباطی شخصی با صفحات کتاب برقرار کنی چون کتاب راز برای تو خلق‌شده است.

 

همین‌طور که این کتاب را می‌خوانی و راز را یاد می‌گیری، متوجه می‌شوی که چطور می‌توانی هر کاری می‌خواهی انجام دهی. خود واقعی‌ات را می‌شناسی و از شکوه و جلال راستینی که در انتظار توست، آگاه می‌شوی.

هر آنچه به زندگی‌ات وارد می‌شود، درواقع تو خودت آن را به‌سوی زندگی‌ات می‌کشانی و به‌واسطه تصویر ذهنت است که آن را جذب می‌کنی.

مایکل برنارد بک ویث

(غیب‌گو و مؤسس کانون معنوی اکیپ اینترنشنال)

من ناظر وقوع معجزاتی در زندگی مردم بوده‌ام. معجزه‌های مالی،شفابخشی،جسمانی،روحی و ارتباطی.

باب پراکتر

(فیلسوف،مؤلف و مربی شخصی)

خیال می‌کنی به چه دلیل است که فقط یک در صد جمعیت دنیا نودوشش درصد از تمام پول‌های دنیا رتبه دست می‌آورند و آن‌ها را در اختیاردارند؟ خیال می‌کنی این تصادفی است؟ نه. به این شیوه طرح‌ریزی‌شده است. آن‌ها چیزی را درک کردند. آن‌ها به راز پی بردند.

جان آساراف

(کارآفرین و متخصص بازار پول)

تو خودت قوی‌ترین مغناطیس عالم هستی! تو قدرت جاذبه‌ای در خودت داری که از هر چیزی در این دنیا قوی‌تر است و این قدرت مغناطیس سنجش ناپذیر از افکار خودت ساطع می‌شود.

باب پراکتر

اگر بتوانی در مورد هر آنچه در ذهنت می‌خواهی فکر کنی و آن را به‌صورت فکر غالب درآوری، همان را وارد زندگی‌ات می‌کنی

لیزا نیکولز

(مؤلف و طرفدار نیروی شخصی)

قانون جذب به همان اندازه که تو فکر می‌کنی، فعالیت می‌کند. هر وقت تو غرق در تفکر می‌شوی، قانون جذب هم دست‌به‌کار می‌شود.

وقتی راجع به گذشته فکر می‌کنی، قانون جذب هم کار می‌کند. وقتی هم در مورد زمان حال و آینده فکر می‌کنی، قانون جذب اعمال می‌شود. این روندی مداوم است.

تو نمی‌توانی دکمه مکث و توقف را بزنی. قانون جذب مثل افکار تو همیشه در حال فعالیت است.

مایکل برنارد بیک ویث

آفرینش به‌طور مداوم رخ می‌دهد. هر دفعه که فردی فکری دارد یا یک روش تفکر طولانی و سابقه‌دار دارد، افکارش درروند خلق قرار دارند و جیزی از این افکار آشکار می‌شود.

(پس هر آنچه را که فکرش را بکنی، تصویر زندگی تو در آینده‌ات خواهد شد.)

فراموش نکنید که قانون زندگی، قانون باورها است.

قانون جذب و انرژی مثبت دگرگون کننده است.