بارو های ثروت ساز, باور و تعریف باور, قانون باور, قانون باورو جذب

باور چیست؟ نقش کلیدی و مهم باور در قانون جذب

نقش باور در زندگی انسان چیست؟
[av_textblock size=” font_color=” color=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=”] باور چیست؟ نقش کلیدی و مهم باور در قانون جذب که باعث بهتر شدن و موفقیت در زندگی میشود را در این مقاله جالب که توسط تیم قانون باور و جذب گردآوری شده مورد بررسی قرار میدهیم.

درباره باور تعریف های خیلی زیادی وجود دارد ولی مهمترین و کاربردی ترین تعریفی که وجود دارد این است که وقتی میگوییم باور من نسبت به یک موضوع این است یعنی اینکه بدون لحظه ای فکر و درنگ کردن انتخاب انجام دهیم، حرف بزنیم و رفتار کنیم.

باور یعنی ایمان و اعتقادی که همه وجود آن رو احساس میکنیم، نسبت به آن نظر میدهیم و برنامه و نقشه های بزرگ زندگی مان را بر اساس آن پایه گذاری میکنیم.

به قول دوستی میگفت : مهم این است که باور داشته باشیم که آمده ایم تاثیر بگذاریم و تغییر بدهیم؛ نیامده ایم که فقط «باشیم» و بودنی بدون شدن را تجربه کنیم.

اگر باور دارید که با تحصیلات موفق میشوید پس درست فکر کردید و اگر باور می کنید با کار و وفعالیت بدون تحصیل هم می توانید موفق شوید باز هم درست فکر کردید.

در واقع اینجا مسئله باورهای شماست نه خود تحصیل یا فعالیت بدون تحصیل…

قانون جذب از هر فکری که داشته باشید حمایت می کند این طور نیست که بگوییم قشر تحصیل کرده جامعه در سطح بالایی از پول و درآمد قرار ندارند.

این باورهای القا شده به افراد یک جامعه است که چنین دیدگاهی به وجود آورده و انتظارات ما.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید...
توجه و تمرکز چیست – چطور می توانیم در کارمان متمرکز باشیم!

مثلا وقتی ما یک فوتبالیست را میبینیم انتظار داریم او پولدار باشد یا یک هنرپیشه ولی وقتی یک فردی که کارش با دین و مذهب باشد انتظار نداریم او پولدار باشد وحتی به او ایراد می گیریم.

پیشنهاد میکنم این مقاله راهم از دست ندهید: با قانون باور چطور میتونیم به قانون جذب دست یابیم!

پس مسئله باور و اندیشه ماست باور کنید که در هر شغل وهر کاری که هستید یا هر تحصیلاتی که دارید می توانید موفق و پولدار باشید من کفاشی را دیدم که از شاگردی به جایگاه بسیار بالایی رسید.
من بنای ساختمانی را دیدم که خود برج ساز شد چرا که باورهای این افراد در سطح بالایی قرار داشت.
وحتی تحصیل کرده شهرستانی را که از فقر و نداری به میلیونها ثروت رسید پس نگاهتان و باورتان این نباشد که افراد تحصیل کرده در سطح پایین قرار دارند و افراد بی سواد قشر پولدار جامعه هستند این طور برای ذهنتان شرط تعیین میکنید..

هشیاری ذهنتان را افزایش دهید وبرای افراد محدودیت قائل نشوید…

و همینطور موفقیت واقعی این است که؛

با تقویت ایمان و اعتقادات سازنده، نیروهای عظیم درونی خود را فعال کنیم، در زندگی، شکست یعنی کسب تجربه تازه.

اگر از یک راه به نتیجه نرسیدید، راه های دیگر را امتحان کنید؛ حل یک مسأله راه حل های متعددی دارد و شما با تفکر به طور حتم راه حل مورد نظر را پیدا خواهید کرد.

اگر به وجود یک عقل کل که تمام کائنات و عالم هستی را می گرداند باور داشته و این اصل بزرگ را در نظر بگیریم که قانون هستی تمام افراد بشر را به شکلی مورد حمایت و پشتیبانی قرار می دهد، آن وقت از هیچ چیز هراس نخواهیم داشت و از شکست ها، بیماری ها یا هر اتفاقی ناراحت نخواهیم شد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید...
باور چیست؟ چطور میتونم باور قوی داشته باشم؟-قانون باور
و در انتها باید این جمله را بگیم که نبردهای زندگی همیشه به نفع قوی ترین ها نیست، بلکه دیر یا زود برد با آن کسی است که بردن را باور دارد….

به خودتون باور داشته باشید باوری درست و باوری آینده ساز !

آرزوی من موفقیت تک تک شما عزیزان است  – بهنام جعفری

 

دانلود کتاب قانون جذب

 
[/av_textblock] [av_productgrid categories=’381′ columns=’3′ items=’1′ wc_prod_visible=” wc_prod_hidden=” wc_prod_featured=” offset=’0′ sort=’dropdown’ paginate=’yes’]

  • همه به این مقاله 5 امتیاز داده اند شما چطور ؟
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.57 (14 رای)
امتیاز نظرات ( امتیاز دهی)

نوشته های مشابه

پاسخی را بگذارید

درحال ارسال