دوره قانون جذب, قانون باور, قانون جذب

با قانون باور چطور میتونیم به قانون جذب دست یابیم!

با قانون باور چطور میتوانیم به قانون جذب دست یابیم!

نه تنها باور قدرت خارق العاده ای دارد بلکه از همه قدرت های موجود در دنیا نیز قویتر بوده و فقط کسانی که درک درستی از این قدرت ندارن به این قدرت شک دارن.

به طور خلاصه باید بگم که انسان محصول افکارش هست و شهر محصول تفکر شهروندانش بوده و کشور نیز بازتابی از ذهنیت مردمانش هست.

پس برای  بدست آوردن هرآنچه که میخواید باورهای مثبت رو تو ذهن ایجاد کنید.

حالا اینجا این سوال پیش میاد که باور ها مون رو چطور میشه شنلاخت و اینکه چطور میشه تشخیص داد که ما در جهت هدفهامون باورهای صحیحی از خودمون داریم یا اینکه این باور های ما مانع این شدن که به سمت هدف هامون گام برداریم!

آیا تا حالا به این موضوع فکر کردید که شما با وجود اینکه جملات کتابها ویدوئو و سمینار های انگیزشی هم شرکت کنید و استفاده کنید اگر باور مناسبی از خودتون نداشته باشید و اینکه شناخت نداشته باشید میتونه حتی باعث سرخوردگی بعد مدتی برای شما بشه که کلا دیدتون نسبت به قوانین کائنات مثبت نباشه!

البته نباید تاثیر گذاری این جور مطالب در زمینه های موفقیت رو نادیده گرفت ، من خیلی ها رو میشناسم و میدونم که آعاز راه موفثیتشون از همین کلاسها و کتابهایی بوده که خوندن، ام نمیشه این رو برای همه ی افراد بسط داد یعنی اینکه هر فردی یکسری توانایی هایی داره که با بقیه متفاوت هست.

باور های همه ی مردم هم مثل هم نیست همینطور آمادگی افراد برای پذیرش یک موضوع و باورشون نسبت به اون متفاوت هست.

به عنوان مثال یک فرد مدت های بوده که به دنبال راهکاری بوده باری رسیدن به یک آرامش ، اما راهی رو پدا نمیکرده و یا اینکه موفق نشده مطلبی راجع بهش پیدا کنه.

تا اینکه یه کسی بهش کتابی معرفی میکنه و یا مطلبی تو شبکه ها  اجتماعی میبینه که دقیقا موضوعش همون بوده که مدت ها دنبالش بوده ، اول خیلی تعججب میکنه(چون با قوانین آشنا نبوده) که چطور ممکنه این اتفاق بیفته !

اما کمی که جلو میره و مطالعاتش بیشتر و بیشتر میشه به این نتیجه میرسه که هیچ چیز در زندگی ما اتفاقی نیست!

همین که شما هم در حال خوندن این مقاله هستید وبه سایت ما وارد شدی هم اتفاقی نیست ، بنابراین من پیشننهاید میکنم که مقاله های علمی و بسیار کاربردی ما رو هم در زمینه های قانون جذب، جذب عشق و رابطه خوب، جذب فراوانی و ثروت در زندگی و همینطور مقالات دیگر سایت رو مطالعه بفرمایید.

اما یک نفر هم تمامی این منابعی که آقای شماره ۱ دیده و خوانده رو می بینه و میخونه ولی هیچ‌گونه سؤال براش پیش نمیاد و تأثیری بر کار و افکارش ندارد ،  و فقط تنها فایده‌ای که براش داره اینه که اون لحظه حس خوبی داره انگیزه پیدا می کنه و اطلاعاتش بالا میره و چیز دیگه ای براش اتفاق نمیفته !

تفاوت این دو فرد رو متوجه شدید؟ به نظر من هرکسی در زندگی شخصیش از موارد بسیار دیده و برخوردهایی با این موارد داشته و یا حداقل در زندگی بقیه دیده و درکش کرده.

 

اولین قدم برای آنالیز و بررسی روی یک باور شناخت و آشنایی با اون هست.

 

اما چطور میشه باورهای محدود کننده و نا سالم رو شناخت؟

چطور میشه این بائر هایی که مدت هاست با اون سرو کار داریم و کگاهی وقت ها مدام باهشون سروکله میزنیم تغییر داد؟

چطور در یک کشور یک سری بر بودن فراوانی و وفور نعمت باور دارن و تعدادی از افراد همچین باوری ندارن؟

چگونه ۲ نفری کهدر یک خونواده بزرگ شدن و رشد کردن باور های متفاوتی دارن؟

و سوال هایی از این قبیل که  پاسخ اونها سهم خیلی زایدی در موفقیت هر فرد داره.

همه این جواب ها ور راهکار های بسیار تاثیر گزار و عملی رو من در مقاله بعدی به عنوان شناخت باور ها توضیح میدم .

از اینکه تا اینجا با من همراه بودید متشکرم.

به این مقاله امتیاز بدهید!
  • میتوانید 5 ستاره بدهید!
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.62 (13 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

نوشته های مشابه

یک پاسخ

  1. ناشناس ۱۳۹۷-۰۵-۰۷

پاسخی را بگذارید

درحال ارسال