قانون باورو جذب, قانون جذب, مراحل قانون جذب

چطور با کسی که قانون جذب را قبول ندارد برخورد کنیم؟

چطور در مورد قانون جذب صحبت کنیم؟

چطور با کسی که قانون جذب را قبول ندارد برخورد کنیم؟ اصلا سعی نکنید کسی را که اعتقاد به قانون جذب ندارد وارد این مباحث کنید اگر کسی مایل بود و از شما خواست برایش توضیح دهید اما هیچوقت نخواهید کسی با شما هم عقیده شــود در حالی که به عقایدتان باور ندارد!

البته خیلی عالیست که زن و شوهر همدل و همفکر باشند آنوقت ارتعاشات قوی میفرستند و پاسخ عالی دریافت میکنند اما وقتی همسو نیستید شما ارتعاش خودتان را بدهید.

حداقلش این است روی موافق همسرتان را جذب میکنید و اگر با شما موافق نباشد مخالفت سخت هم نمیکند.

مقدر شده است که شما هم صاحب موهبت های الهی و صاحب بهترینها باشید و خداوند حال و اوضاع هیچ کسی را تغییر نمی دهد مگر آن کــه آن شخص بخواهد

قانون جذب نمی گوید شما کار و زندگیتان را رها کنید بنشینید و فقط عبارت تاکیدی بگویید و تجسم کنید نه اصلا این طـــور نیست.

تنها راهی که میتوانید به بقیه افراد نشان دهید تا باور کنند که قانون جاذبه حقیقت دارد و میتواند شما را به موفقیت برساند این است که خود شما موفق شوید تا از آن در زندگی خود استفاده کنید و به بقیه ثابت کنید.

می گوید با احساس خوب سر کار بروید تا روزی کار دلخواهتان را بیابید.
کلامتان را درست کنید تا درهای رحمت باز شوند.
احساساتتان را در هر چیز خوب کنید تا آرامش بیابید

باور کنید با احساس خوب شما میتوانیـــــد زندگیتان را تغییر دهید.

پیشنهاد میکنم این مقاله راهم از دست ندهید:  قانون احتمالات در مورد قانون جذب – امکانات نامحدود کائنات

شما حتی بدون تلفظ کلمات هم خلق می‌کنید.
در طول زندگی خود، در حالی که تجربیات شخصی خود را دارید و زندگی دیگران را می‌بینید، اغلب چیزهایی را می‌بینید که آن‌ها را نمی‌خواهید و هر زمان که آن اتفاق در زندگی‌تان می‌افتد، درخواست‌هایی به کائنات می‌فرستید.

به طور مثال گاهی اوقات زندگی سخت می‌شود و شما می‌گویید: «من این را نمی‌خواهم! و حالا می‌فهمم که در عوض چه چیزی را می‌خواهم …!»

شما وقتی با چیزهایی که نمی‌خواهید روبرو می‌شوید، واضح‌تر می‌دانید که چه چیزهایی را می‌خواهید. چه شما از آن آگاه باشید چه نباشید، هر روز، آرزوهای جدیدی می‌کنید که زندگی‌تان مسبب آن بوده است.

خیلی از انسان‌ها از این فرآیند آگاه نیستند. حتی وقتی این توضیحات را می‌شنوند، اهمیت این تضادها را در زندگی‌شان درک نمی‌کنند.

اما شما قبل از آمدن به این سیاره می‌دانستید که این تضادها برایتان الزامی است و حتی بسیار جالب و شادی آور است.

در آن هنگام می‌دانستید که تنها راه گسترش و جاودانگی جهان وجود تضادهاست ؛ بنابراین از دیدگاه غیرمادی، می‌توانید تصویر کاملی از آفرینش و توسعه را ببینید.
پس:
از تضادهای زندگیتان واهمه نداشته باشید.

 

دانلود کتاب قانون جذب

 

امتیاز به این مقاله !
  • همه به این مقاله 5 امتیاز داده اند شما چند میدهید؟
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.8 (5 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)

نوشته های مشابه

یک پاسخ

  1. علیرضا ۱۳۹۶-۰۹-۰۹

پاسخی را بگذارید

درحال ارسال