دوره قانون جذب, قانون جذب, قانون ذهن

تو چگونه می توانی زندگیت را #تغییر دهی؟

تغییر ذهنیت در قانون جذب

تو چگونه می توانی زندگیت را #تغییر دهی؟ چطور میشه با همین شرایط به سطح زندگی بالاتری رسید و ذهنیتی که سالها با آن بزرگ شده ایم را تغییر داد؟

همه ما دوست داریم زندگی مان را به سمت بهتر شدن تغییر دهیم. شاید مهمترین پرسشی که در این راستا ذهنمان را به خود مشغول کند این است که : “چگونه می توانم زندگیم را تغییر دهم؟”

#بیل_گیتس که استاد بی چون و چرای #موفقیت و تغییر زندگی به سمت بهتر شدن است، می گوید: “مردم از من می‌پرسند که سال‌ها پیش چه چیزی زندگی‌ام را تغییر داد؟ پاسخ می‌دهم قطعا مهم‌ترین عامل توقع‌ام از خودم بود. آنچه را که دیگر در زندگی‌ام قبول نمی‌کردم، آنچه را که دیگر تحمل نمی‌کردم و آنچه را که #شوق رسیدن به آن را داشتم بر روی کاغذ آوردم.”

تو نیز اگر می خواهی زندگیت را تغییر دهی، یاد بگیر از خودت بیشتر توقع داشته باشی! چیزهایی را که تحملش برایت سخت است مشخص کن و از شر آنها رها شو! آنچه را که دیگر نمی توانی بپذیری روی کاغذ بنویس و تلاش کن آن را از زندگیت بیرون کنی! آنگاه هر آنچه را مشتاقانه دوست داری بدست آوری روی کاغذ بنویس، برای بدست آوردنش برنامه ریزی کن و در نهایت بی وقفه تلاش کن تا آن را بدست آوری و هرگز تسلیم نشو💪💪
اینگونه می توانی زندگیت را تغییر دهی و از زندگیت #لذت ببری.

هر روز که به پیج اینستاگرام یا تلگرامم سر میزم تعداد زیادی سوال برایم فرستاده اند که آقای جعفری با #سرمایه اندک در چه حوزه ای سرمایه گذاری کنیم که بیشترین سود را داشته باشد؟!

پاسخ من به همه عزیزانی که چنین پرسشهایی دارند این است: سرمایه اندک فقط زمانی برای شما تولید #ثروت زیادی می کند که شما توانمند باشید. پس قبل از هرچیز بر روی افزایش توانمندی های خود #سرمایه_گذاری کنید و خود را توانمند نمایید.

#وارن_بافت یکی از #ثروتمند ترین افراد دنیا می گوید: “اگر بخواهم به طور عام به همه مردم یک توصیه کنم، این است که روی استعدادهای خودتان سرمایه‌گذاری کنید. استعدادهای خودتان را کشف کنید و به آنها بها بدهید زیرا این چیزی است که هیچ‌کس نمی‌تواند آن را از شما بدزدد یا از آن تقلید و کپی‌برداری کند”.

پس استعداد خود را شناسایی کنید و بر روی پرورش استعدادهای خود سرمایه گذاری کنید. این مطمئن ترین و #سودآور ترین سرمایه گذاری است که هیچ ریسکی ندارد.

 

قانون باور و جذب

 

پیشنهاد میکنم به این مقاله هم سری بزنید : ۵ راز امواج ذهنی (سابلیمینال) در زندگی و جذب

آرامش شاید مهمترین ملاک احساس #خوشبختی در زندگی هر فردی باشد. هرچقدر هم که پیشرفت کنی و پله های ترقی را یکی پس از دیگری بالا بروی، اگر احساس آرامش در زندگیت نباشد، هرگز احساس خوشبختی نمی کنی.

 

چگونه می توانی #آرامش را در زندگیت بیشتر کنی؟

من در اینجا راهکارهایی برای تو می نویسم که اگر آنها را بکار گیری، زندگیت می تواند رنگ و بوی آرامش به خود گیرد:

✍️ تمرین کن تحت تاثیر نظرات دیگران نباشی و برای خودت زندگی کنی. مهم نیست دیگران چگونه تو را #قضاوت می کنند، مهم این است که تو چگونه از زندگیت لذت می بری.

✍️ از ﻣﺮﺩﻡ هیچ انتظاری نداشته باش! هیچ کس ﻭﻇﯿﻔﻪ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ تو را درک کند و یا برای بهتر شدن زندگی تو کاری انجام دهد.

✍️ اگر به کسی محبتی میکنی برای دل خودت #محبت کن و انتظار قدردانی و یا جبران نداشته باش. اگر در قبال محبتهایت انتظار و توقعی داری، محبت نکن.

✍️ هیچگاه به دنبال تلافی و #انتقام از دیگران نباش. اگر کسی به تو بدی کرد ایمان داشته باش خودش پاسخ رفتار بدش را می بیند و نیازی نیست تو خودت را به دردسر بیندازی و از او انتقام بگیری.

✍️ از دیدن موفقیت های دیگران خوشحال شو! هیچگاه #موفقیت دیگران مانعی برای موفقیت تو نخواهد بود.

آرامش زندگیت را با هیچ چیز عوض نکن. زندگی پر از فراز و نشیبهایی است که اگر مراقب آرامشت نباشی می تواند آرامش را از تو بگیرد. این راهکارها به تو کمک می کند بتوانی به سطح بالاتری از آرامش دست پیدا کنی و آرامش زندگیت را حفظ کنی.

زندگیت پر از آرامش باد.

 

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “تو چگونه می توانی زندگیت را #تغییر دهی؟

 1. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 2. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 3. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 4. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 5. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 6. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:3 ستاره

 7. علیرضا گفت:

  وقتی میگیم ۲ نفر با هم هم‌ارتعاش و هم‌فرکانس هستن یعنی چی؟

 8. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 9. قانون باور وجذب گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *