قانون باورو جذب, قانون جذب

فرمول ۱۰۰۰ درصد در قانون جذب چیست؟

نقش قانون 1000 درصد درقانون جذب

فرمول ۱۰۰۰ درصد در قانون جذب چیست؟

یک فرمول خودسازی ساده، عملی و اثبات رسیده وجود دارد که شما می‌توانید از آن استفاده کنید و درآمد خود را در سال‌های آتی دو برابر کنید.

تأثیر این فرمول را که من در آغاز کارم به وجود آورده‌ام به اثبات رسیده و من آن را به هزاران نفر یاد داده‌ام. تنها انتقادی که در این مورد دریافت کرده‌ام این است که این فرمول زیاد محافظه‌کارانه است.

اغلب افرادی که این فرمول را روزانه استفاده می‌کنند، شاهد پیشرفت‌های فوق‌العاده‌ای در زندگی‌شان بوده‌اند. این پیشرفت‌ها به‌سرعت اتفاق می‌افتد، اغلب طی یکی دو روز. خودتان آزمایش کنید.

اساس فرمول ۱۰۰۰ درصد قاعده بهبود گام‌به‌گام است که چنین می‌گوید «گام بزرگ برداشتن مشکل است اما گام کوچک برداشتن آسان است.»

برای ایجاد تغییرات و پیشرفت شخصیت خود هرچقدر هم هیجان‌زده و مصمم باشید این کار به‌کندی صورت می‌گیرد. برای اینکه به شخصیت کنونی دست‌یابید تمام عمرتان را تاکنون صرف کرده‌اید. همچنین تلاش زیاد و اراده محکم لازم است تاکسی خدا تغییر دهد.

معمولاً تغییرات مهم و بادوام شخصیت به‌صورت جهشی ایجاد نمی‌شوند. همه تغییرات دائمی به‌تدریج و طی مدتی طولانی به وجود می‌آیند. این نوع تحولات به صبر و انضباط نیاز دارد و فقط همین نوع تغییرات هستند که ارزشمند و باثبات‌اند.

این می‌توانید بهره‌وری، عملکرد و کار آرایی خود را ظرف ۲۴ ساعت آینده به میزان ۱/۰ درصد افزایش دهید؟ به‌عبارت‌دیگر آیا، اگر واقعاً بخواهید، می‌توانید طی ۲۴ ساعت آینده بهره‌وری خود را یک‌هزارم (۱/۰ درصد) افزایش دهید؟

واقعیت این است که احتمالاً شما می‌توانید همین حالا و ظرف چند دقیقه فقط باکار کردن روی یک فعالیت ارزشمند ۱/۰ درصد به بهره‌وری خود بیفزایید.

با تعیین هدف‌ها و اولویت‌ها و تمرکز بر فعالیت‌های ارزشمندتر می‌توان بهره‌وری و عملکرد خود را در ۲۴ ساعت یک‌هزارم افزایش داد. بسیاری، اگر واقعاً بخواهند، می‌توانند بهره‌وری خود را در ۲۴ ساعت دو یا سه برابر کنند.

اگر شما دائماً به مطالعه، یادگیری و روزاوری مهارت‌ها، شفاف کردن هدف‌ها، تعیین اولویت‌های بهتر و واضح‌تر، و تمرکز روی وظایف ارزشمندتر خود بپردازید، می‌توانید بهره‌وری کلی و کار آرایی خود را هرروز و برای مدت‌زمان محدودی به میزان ۱/۰ درصد افزایش دهید.

بر طبق قاعده بازده مضاعف که در فصل اول مطرح شد هر تلاشی در جهت بهره‌وری بیشتر در یک حوزه، به‌طور هم‌زمان موجب بهبود عملکرد در تمام حوزه‌های دیگر نیز می‌شود. هر چه بیشتر تمرین کنید، در زمان کمتری نتایج بهتری به دست می‌آورید.

اگر هرروز بهره‌وری به میزان ۱/۰ درصد افزایش یابد و این بهبود پنج روز در هفته ادامه پیدا کند در پایان چهار هفته ۲ درصد خواهد شد. پس از گذشت ۵۲ هفته، میزان افزایش بهره‌وری نسبت به شروع کار به ۲۶ درصد خواهد رسید.

اینجاست که خاصیت ترکیبی دانش و مهارت‌های جدید مؤثر واقع می‌شود.

هر نوع بهبود در هر بخش از کارتان، به‌طور هم‌زمان، به سایر قسمت‌ها نیز سرایت خواهد کرد. همراه با ایجاد بهبود در مدیریت زمان برای مشتری‌هایتان سودمندتر خواهید بود و درنتیجه در سایر حوزه‌های کارتان نیز شایسته‌تر و مؤثرتر عمل خواهید کرد.

پیشرفت و بهبود در هر حوزه، منجر به پیشرفت در سایر زمینه‌ها نیز می‌شود.

افزایش ۲۶ درصد بهره‌وری در سال و ادامه آن هرروز به میزان ۱/۰ درصد و پنج روز در هفته موجب دو برابر شدن بهره‌وری، عملکرد و کارایی رد ظرف ۷/۲ سال خواهد شد. اگر شما به یادگیری، رشد و مؤثر و کارا بودن خود ادامه دهید، ظرف مدت ۱۰ سال میزان بهره‌وری شما ۱۰۰۴ درصد افزایش خواهد یافت.

چون ما در یک جامعه شایسته‌سالار زندگی می‌کنیم، با افزایش توانایی برای سودمندی بیشتر، به درآمدتان نیز افزوده می‌شود. اگر عملکرد کلی شما ۱۰۰۴ درصد افزایش یابد، درنهایت به درآمدتان نیز اضافه می‌شود.

تاکنون بسیاری از شاگردان پس از چهار، پنج یا شش سال به من مراجعه کرده و گفته‌اند با پیروی از این فرمول درآمدشان را ظرف چند سال به میزان ۱۰۰۰ درصد افزایش داده‌اند. آن‌ها با استفاده از روش گام‌به‌گام روزانه به‌سرعت به افراد طراز اول رشته خودشان ارتقاء پیداکرده‌اند و از این موضوع شگفت‌زده‌اند.

در اینجا هفت مرحله مربوط به فرمول ۱۰۰۰ درصد ذکر می‌شود، روشی که شمارا قادر می‌کند ۱/۰ درصد در هرروز، ۵/۰ درصد در هر هفته، ۲ درصد در هرماه و ۲۶ درصد در هرسال بهبود عملکرد داشته باشید.

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم از دست ندهید: انتخاب هدف – هدفگذاری براساس قانون جذب

– دو ساعت قبل از شروع کار از خواب بلند شوید و به مدت یک ساعت در رشته خود مطالعه کنید. این زمان که آن را زمان طلایی نامیده‌اند آهنگ باقیمانده روز را تعیین می‌کند. تلویزیون را خاموش‌کنید و روزنامه را کنار بگذارید.

شصت دقیقه اول روز را صرف خودتان و ذهنتان بکنید. اولین ساعت روز جهت دهنده بقیه آن است.

– هرروز قبل از شروع به کار هدف‌های اصلی خود را مجدداً بنویسید و آن‌ها را مرور کنید. چند دقیقه را صرف نوشتن هدف‌ها در دفتر یادداشت مخصوص کنید، جمله‌ها را به زمان حال بنویسید درست مانند اینکه به هدف‌هایتان رسیده‌اید.

این عمل ذهن ناخودآگاه شما را آماده می‌کند تا از فرصت‌هایی که برای دست‌یابی به اهداف در طی روز پیش می‌آید استفاده کند.

– برای کارهای هرروز از قبل برنامه‌ریزی کنید. یک لیست از کلیه فعالیت‌ها، شب قبل یا قبل از پایان روز کاری و یا قبل از خواب تهیه کنید. با این کار، ذهن ناخودآگاه شما درحالی‌که خواب هستید روی این لیست کار می‌کند. هنگام بیدار شدن ایده‌هایی خواهید داشت که به شما در دست‌یابی سریع‌تر مؤثرتر به هدف‌های روزانه خود قرار دهید.

-در اتومبیل به برنامه‌های آموزنده صوتی گوش دهید. اتومبیل را به یک کلاس یا یک دانشگاه سیار تبدیل کنید. این عمل به‌قدری قدرتمند است که به‌تنهایی می‌تواند در سال‌های آتی برایتان ۱۰۰۰ درصد افزایش بهره‌وری ایجاد کند.

– پس از هر تجربه کاری دو سؤال از خود برسی. این سؤال‌ها موجب می‌شوند شما از هر کاری که می‌کنید بیاموزید و رشد کنید: «چه گاری را درست انجام دادم؟ و چه‌کاری را باید به‌صورت دیگری انجام می‌دادم؟»

طبق قاعده تمرکز، به هر چیزی که در حیطه تجربه و زندگی‌تان توجه کنید در آن زمینه رشد می‌کنید. تمرکز باعث انجام بهتر هر کاری می‌شود.

هنگامی‌که هر تجربه را از طریق این دو سؤال، «چه‌کاری را درست انجام دادم؟» و «چه‌کاری را باید به‌صورت دیگری انجام می‌دادم؟» تحلیل کنید، خود را آماده می‌کنید که تجربه بعدی را بهتر انجام دهید. با این سؤال‌ها می‌توانید حداکثر درس‌های قابل یادگیری را از هر کاری بیاموزید و سرعت یادگیری‌تان را افزایش دهید.

نکته مهم این‌که با تمرکز بر آنچه درست انجام داده آید و آنچه باید به شکل دیگری انجام می‌دادید ذهنتان مثبت، فعال و خلاق می‌شود و انگیزه و اشتیاق بیشتری برای چیزهای جدید نشان خواهید داد. به‌این‌ترتیب می‌توانید از دانشی که از تجربیات قبلی به دست آورده آید استفاده کنید.

– هفتمین و آخرین قسمت از فرمول ۱۰۰۰ درصد این است که در برخورد با هر کس او را همانند مشتری یک‌میلیون دلاری فرض کنید. با افرادی که کار می‌کنید همان‌طور رفتار کنید که با یک مشتری ارزشمند شرکتتان. با هر مشتری احتمالی یا مشتری واقعی طوری رفتار کنید که گویی یک‌ میلیون دلار از تولیدات و خدمات شرکت خریداری کرده و قرار است مجدداً چنین کند. همین‌طور با فاراد خانواده مانند پرارزش‌ترین مردم جهان رفتار کنید زیرا واقعیت هم همین است.

دانلود کتاب قانون جذب

میتوانید به این مقاله 5 امتیاز بدهید!
  • امتیاز به این مقاله !
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.5 (12 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

نوشته های مشابه

پاسخی را بگذارید

درحال ارسال