بارو های ثروت ساز, جذب ثروت, قانون جذب

قانون باورها در مورد جذب پول و ثروت – باورهای ثروت ساز

جذب ثروت و پول
[av_textblock size=” font_color=” color=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=”] قانون باورها در مورد جذب پول و ثروت – باورهای ثروت ساز چطور باعث بوجود آمدن تغییرات بزرگ میشوند!

برای جذب پول باید روی ثروت تمرکز کنی
جهت دستیابی به پول بیشتر در زندگی وقتی تو توجه کنی پول به حد کافی نداری،امری غیر ممکن است،اگر فکر کنی پول به حد کافی نداری شرایط بی حد دیگری فراهم میکنی که پول به حد کافی نداشته باشی.

تو باید علامت جدیدی از افکارت ساطع کنی و این افکار باید طوری باشد که هم اکنون حتی بیش از حد تصور پول داری، باید قدرت تخیل خود را بکار بیاندازی و باور کنی پولی را که میخواهی از قبل داشته ای

تو متوجه خواهی شد که وقتی وانمود کنی که پول داری و بازی پول داشتن را شروع کنی، فوری در مورد پول حال و هوای بهتری پیدا میکنی و وقتی در این مورد احساس بهتری داشته باشی پول به سوی زندگیت جاری میشود.

اگر تو پول نداری،به این دلیل است که خودت مانع رسیدن جریان آن به سوی زندگیت میشوی و این کار را هم با افکارت انجام میدهی.

تو باید ذهنیت خودت را از سمت و سوی پول نداشتن به سمت جذب پول و به پول فکرکردن تغییر دهی.

یک میانبر برای هر آنچه در زندگی میخواهی، شاد بودن و داشتن حال و هوای آن است.

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم از دست ندهید : بزرگ ترین راز درآمدزایی در تاریخ

سوال:
چطور میتوانم درآمدم را افزایش دهم؟
چطور به پول و ثروت زیاد برسم؟

تنها یک جواب دارد: فقط قصد کن باور کن و ایمان داشته باش و سپس به قوانین عمل کن !

وظیفه تو این است که هر آنچه را دوست داری از کاتالوگ کائنات داشته باشی،اعلام کنی، اگر پول نقد یکی از آنهاست بگو چه مقدار میخواهی داشته باشی مثلا:
دلم میخواهد هشتصد هزار تومان از طریقی نامنتظر در عرض ۳۰ روز آینده داشته باشم.
یا هر چیز دیگری که دلت میخواهد بشود.

باید برایت قابل باور باشد، اگر افکاری از گذشته در سرت است که تنها راه پول بدست آوردن از طریق شغلت است،فوری این فکر را رها کن، چنین افکاری هیچ خدمتی به تو نمیکند.

هدف بیشتر مردم بیرون آمدن از زیر بار بدهکاری است. این کار آدم را بیشتر توی بدهکاری نگه میدارد. هر آنچه را درباره اش فکر کنی جذب میکنی.

تو میگویی:
اما این بیرون آمدن از زیر بار قرض و بدهکاری است.
به هر حال تا وقتی راجع به بدهکاری فکر کنی آن را جذب میکنی. یک برنامه باز پرداخت بدهی برای خودت تنظیم کن و سپس حواست متوجه خوشبختی و کامیابی باشد.

وقتی تو انبوهی صورتحساب داری و نمیدانی چطور آنها را بپردازی،نمیتوانی حواست را متوجه صورتحسابها کنی،چون با این کار صورتحسابهای بیشتری را جذب میکنی. تو باید راهی پیدا کنی تا علی رغم صورتحسابهای دور و برت،با کمک آن بتوانی حواست را روی کامیابی متمرکز کنی،باید راهی برای یک حس خوب پیدا کنی تا بتوانی موضوعات خوب را به سوی خودت جذب کنی.

دانلود کتاب قانون جذب
[/av_textblock] [av_productgrid categories=’381′ columns=’3′ items=’1′ wc_prod_visible=” wc_prod_hidden=” wc_prod_featured=” offset=’0′ sort=’dropdown’ paginate=’yes’]

امتیاز به این مقاله !
  • چند ستاره میدهید!
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.33 (15 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

نوشته های مشابه

پاسخی را بگذارید

درحال ارسال