قانون جذب چیست؟ چگونه از قانون جذب استفاده کنم؟ قسمت چهارم

چیزهای دلخواهتان را طلب کنید:

آرزو کن ، بطلب ، ایمان داشته باش ، دریافت کن. اکثر ما به خودمان اجازه نمیدهیم آن چیزی را که واقعاً دلمان میخواهد طلب کنیم.

 

کائنات به افکارشما پاسخ میدهد. برای دریافت شما باید خودتان را با آن چیزی که میخواهید هم جهت کنید یعنی قدردان باشید و برای دریافت آن شور و اشتیاق داشته باشید.

 

اکثر افراد افکارشان را به عکس العمل نشان دادن به چیزی که دوست ندارند صرف میکنند.

اگر به آن چیزی که دوست ندارید نگاه کنید و حتی اگر آن را نخواهید یا از آن ناراضی باشید، قانون جاذبه دوباره همان چیز را به شما خواهد داد.

 

 اکثـــــر افــراد خواستــه و آرزوهایی مثــــبــت دارند، اما منفـــــی فکر می‌کنــنــــد .

قانونجذب کــــاری بـــا خواسته‌ها و آرزوی شــمـــا نـــدارد ، قـــانون جــــذب تنها با فــــرکـــــانســــی کـــــــه شـــمــــا از طــــــریــــق اندیشــــــه‌هایتـــــان به جــــــهــــــان هستـــی ارســـــال می‌کنــیـــد کـــــار می‌کند

باب پراکتور

 

قانون جذب یک قانون انتزاعی و ثانویه است و به طور خلاصه بیان می‌کند که:

هر آنچه در ذهن انسان تصور شود اعم از خوب یا بد، زشت یا زیبا در دنیای واقعی نمود خواهد یافت.سرعت و شدت به واقعیت پیوستن این تصویر ذهنی به شدت تمرکز روی آن موضوع و وضوح تصویر آن در ذهن بستگی دارد.

در واقع خواسته‌هایی که تصور می‌شوند باید به گونه‌ای باشند که بتوان آنها را در ذهن حس و باور نمود. قانون جذب می‌گوید هر چه فکر کنی همان می‌شود

 

پیشنهاد میکنم اگز قسمت اول این مقاله را نخوانده اید حتما ابتدا این مقاله را بخوانید ! : قانون جذب چیست؟ چگونه از قانون جذب استفاده کنم؟ پارت اول

 

نیروی فوق العاده دعا و خیراندیشی:

وقتی شفای بیماری را از خدا می طلبید، با این دعای خیر تنها از خداوند نمی خواهید که آن فرد را سلامتی بخشد بلکه امواج قدرتمند نیروی اندیشه خود را نیز در پوشش این دعای خیر به سوی او می فرستید.

 نیروی افکار بسیار قدرتمند هستند.

آنها بی آنکه مقید به قید زمان و مکان باشند به سوی آن فرد رفته و به او کمک خواهند نمود، افکار خوب شما و تفکرات نوع دوستانه و خیر خواهانه، قادر به سیر و سفرند و تا رسوخ و نفوذ به دل آن فرد به سفر ادامه خواهند داد.

شما می توانید هر کلمه ای را که برایتان پر معنا باشد به عنوان دعای خیر به کار ببرید. این دعا مستقیماً و آشکارا خواستار شفای بیمار نمی شود، بلکه فقط می گوید:

“خدایا یاری کن تا او بر محدودیت های فانی غلبه کند”

این دعا نیز پرتوی از اندیشه و فکر خوب و مثبتی است که شما به جانب بیمار می فرستید. او از افکار خوب شما بهره مند می شود و خود شما نیز به خاطر ابراز عشقتان، از سود معنوی آن بهره مند خواهید شد.

هر قدر عملا عشق و توجه تان را به دیگران بیشتر نشان دهید دلتان پاک تر می شود.

 

 

 

دانلود کتاب قانون جذب

 

 

امتیاز به این مقاله!
  • شما به این مقاله چند امتیاز میدهید؟
5.0
امتیاز کاربر 4.5 (4 رای)
درحال ارسال
امتیاز نظرات ( امتیاز دهی)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال