جذب خواسته ها, جذب عشق, دوره قانون جذب, قانون جذب

چگونه یک فرد خاص را جذب کنم – جذب عشق

چطور عشقم رو جذب کنم؟،چطور همسرم رو عاشق خودم کنم؟
 چگونه یک فرد خاص را جذب کنم – جذب عشق

شما می توانید شخص خاصی را با قانون جاذبه جذب کنید.

یکی از افرادی که شما  دوستش دارید و مهمترین فرد برای شماست، دلیلی است برای اینکه شما امید خود را از دست ندهید. با قانون جاذبه، شما هر جنبه ای از واقعیت خود را ایجاد می کنید … از جمله جذب یک فرد خاص، بهبود رابطه زمانی که چیزی غیر ممکن است، و چیزی که حتما در زندگی شما اتفاق افتاده است.

مهم نیست که وضعیت شما چطور است این می تواند بهتر شود.

این مقاله  برای هر کسی که در مورد استفاده از قانون جاذبه برای عشق یک فرد خاص سوالی دارد، اما می ترسد بپرسد است. خواندن این متن برای پیدا کردن چگونگی آشکار کردن عشق که می خواهید ادامه دهید است.

چگونگی جذب یک فرد خاص برای عشق با استفاده از قانون جاذبه

برای آشکار کردن عشق به یک فرد خاص، قانون جاذبه با تمرکز شما بر روی عشق به آن فرد کار می کند. این مربوط به شخص دیگری نیست. این در مورد شماست

گاهی اوقات این می تواند سخت ترین بخش قانون جاذبه باشد، زیرا زمانی که فردی را ما دوست داریم یا جذب می کنیم، او همه چیز است که می توانیم در مورد آن فکر کنیم.

ما فکر می کنیم راه حل این است که از قانون جاذبه استفاده کنیم تا شخص را دوست داشته باشیم یا متوجه ما شود. اما قانون جاذبه در مورد شماست. افکار، احساسات و ارتعاشات شما.

پس چگونه روی خود تمرکز کنید تا قانون جاذبه بتواند یک فرد خاص را به ارمغان بیاورد؟

 

در اینجا 7 راه عالی برای جذب یک فرد خاص وجود دارد:

1. در خودتان مطمئن باشید. خداوند است که هستی را تحقق بخشید و مهم نیست که دیگران چه چیزی در مورد شما فکر می کنند. شما مجبور نیستید شخص دیگری مانند خود را دوست داشته باشید زیرا قبلا خود را دوست داشته اید و دارید. اعتماد به نفس غیر قابل مقاومت است و مردم را به شما جذب می کند.

2. مثیت اندیشی … توجه کردن به افکار منفی مانند “پیدا کردن هر کسی سخت است” “چرا آنها نمیفهمند چقدر من خوب هستم” و “هیچکس من را دوست نخواهد داشت” درست نیست. شما دارای ویژگیهای بسیار زیادی هستید که شما را از عشق و توجه هر کس ارزشمند می سازد. دیگران متوجه شما می شوند و از شما قدردانی می کنند. عشق در اطراف شما وجود دارد.

ارتعاش خود را تغییر دهید و درب برای قانون جاذبه عشق به شما را برای شخص خاص خود به ارمغان بیاورد.

3. عشق بدون ترس از صدمه دیدن. بدترین چیز در مورد عشق این است که خود را به آن باز می گرداند. هنگامی که عشق خود را نشان می دهید، فرصتی برای صدمه دیدن وجود دارد. اگر از آسیب دیدن می ترسیدید،

ممکن است ناخودآگاه کسی را از رسیدن به آن منع کنید. مایل باشید که ریسک کنید و کاملا عشق خود را نشان دهید. شما عشقی را که می خواهید آشکار کنید.

4. از آن لذت ببرید مردم بیشتر به لبخند و خنده علاقه دارند. زمانی که شما حس خوبی داشته باشید، دیگران متوجه می شوند و می خواهند با شما باشند. بنابراین چیزهایی را که خوشحال میشوید، انجام دهید … با تماشای یک فیلم خنده دار یا رفتن به پارک مورد علاقه خود برای خوردن ناهار. از زندگیت لذت ببر. هر چه سرگرم کننده تر و شادتر باشد، سریعتر می توانید شخص خاصی را جذب کنید.

5. مثبت ها را ببینید تمرکز بر روی چیزهای خوب در مورد شخص خاصی که قانون جذب را می خواهید به ارمغان بیاورید. به دنبال چیزی برای قدردانی باشید.اگر احساسات منفی بین دو نفر شما وجود داشته باشد این می تواند دشوار باشد و تنها در ابتدا می توانید یک چیز را پیدا کنید، اما اگر کار خود را ادامه دهید، راحت تر می شود.

اگر شما در حال حاضر در رابطه با شخصی هستید، باید تغییر رفتار خود را شروع کنید و همه چیز بین دو نفر شروع به بهبود می کند.

6. عملکردتان را ارزیابی کنید. برای آنچه که دارید خوشحال باشید چیزهایی را که میخواهید ببخشید. هنگامی که در لحظه ای ناراحت هستید، چیزهایی که می خواهید شروع به سقوط می کنند، از جمله زندگی عاشقانه .

7. با این دیدگاه جلو بروید که درخواستتان مورد قبول میباشد. این یکی از سخت ترین قسمت های قانون جاذبه برای جذب یک فرد خاص است. شما می دانید که می خواهید با او باشید، اما در حال حاضر به ندایی به شما گفته می شود که م که آن را از دست میدهید. دیوانه، درست است؟ این موضوع را نادیده بگیرید و تمرکزتان را به همان خواسته خود یعنی جذب عشق معطوف کنید.

شاید تنها زمانی که شما با آن نبودید را تصور و تجسم میکنید، مسیر قانون جذب را برای جذب فرد خاص زمانی باز خواهد شد که شما به وضوح خود را با عشق خاص و مد نظر خود ببینید و حس و ارتعاشتان با او یکی شود. تا زمانی که با او نباشید، بخشی از شما مقاومت می کند و غیر ممکن است که شما بتوانید آنچه را که می خواهید انجام دهید.

این به این معنی است که طبق قانون جذب، تا زمانی که شما احتمالا تصور از دست دادن او را داشته باشید، برای شما ارتباطی که با او دارید، دشوار خواهد بود. شما باید هر روز با او زندگی کنید.

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم از  دست ندهید: عشق باشید تا عشق جذب کنید!

می دانم این آسان نیست و باید زمان بیشتر و تمرین های بیشتری انجام دهید به همین دلیل، هنگام کار با قانون جذب اغلب بهتر است بگویم: “من X یا چیزی بهتر را می خواهم” یا “من یک رابطه با فرد موردعلاقه ام  یا کسی بهتر می خواهم”.

از آنجا که اگر کسی می تواند کسی را بهتر کند، بهتر است؟ چه می شود اگر شما با کسی بودید که نمی خواست روزی را بدون شما صرف کند، بجز اینکه قادر به دیدار با شما در هر چند روز نبودید؟

اما آنچه شما تصمیم به انجام آن دارید، تمرکز بر انجام آنچه را که شما را خوشحال و حس شما را خوب  می کند است.

نگران نباشید در مورد چگونگی همه چیز با بدست آوردن فرد خاص نیاز نیست به این فکر کنید که چطور اتفاق میفتد و یا به چه صورت خواهد بود شما فقط به چیزی که میخواهید فکر کنید. مراقب خودت باش خودت را ببخش مشکر گزار باش و حس  خوب داشته باش، قانون جذب به شما عشق می بخشد.

 

نوشته های مشابه

13 دیدگاه در “چگونه یک فرد خاص را جذب کنم – جذب عشق

 1. Abla گفت:

  سلام ببخشید من میخوام خواهر برادرامو جذب کنم میشه راهنماییم کنید …تاحالا ندیدمشون فقط میدونم هفت تا خواهر برادر دارم…که نمیدونم کجا هستن

 2. محمد مهدی گفت:

  سلام مرسی از مطلب خوبتون
  من عاشق یک دخترم که باهم همکاریم میخاستم بدونم که امکان جذب یک نفر که مد نظر داریمش و میدونیم کیه هست؟؟
  اگه میشه کمکم کنید چون واقعا دوسش دارم

  1. قانون باور وجذب گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای اینکه بتونید به فرد رو جذب کنید باید ابتدا در مدارش باشید و ایشون هم در مدار شما باشه وگرنه شما اگر احساس وابستگی و تعلق کنید شاید فاصله بگیره
   دوم اینکه سعی کنید یه شخصیت و خوصوصیات در یک فرد رو در نظر بگیرید و این باعث میشه که بهترین شخص بهتون معرفی بشه

 3. محمد مهدی گفت:

  سلام مرسی از مطلب خوبتون
  اگه میشه واقعا به کمتون نیاز دارم
  من عاشق یک نفرم که با هم همکاریم و تو یک جا کار میکنیم و خب نمیدونم اونم منو دوس داره یا نه ولی هر چی هست من خیلی دوستش دارم میخواستم بدونم میشه از قانون جذب برای جذب کردن او استفاده کنم و اگه میشه بگین چطوری

 4. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 5. ریحانه گفت:

  سلام خسته نباشید واقعا این مقاله قشنگتون حس خوبی به آدم میدهدمخصوصا اون دسته ازافراد که دوست دارند به فرد خاصشون برسند مثل من
  قبلا در دانشگاه استادم منو خیلی دوست داشت تا اون حد که رنگ لباساشو با من ست میکرد خیلی رفتارش با من نسبت به دیگران بهتر بود ولی من نتونستم با استادم جوری باشم که منجر به ازدواج بشه از اینکه دیگران فکر کنن من با استاد رابطه دارم میترسیدم و کلا رفتارم مثل دانشجوهای دیگه عادی میکردم تا کسی متوجه نشه ولی الان مدت یک ساله عاشقش شدم دوست دارم با قانون جذب اون رو جذب خودم کنم تا بیاد به خواستگاری
  و یک سال هست دارم از طریق این قانون روش کار میکنم و امید دارم که همین روزا او می آید و پیشنهاد ازدواج رو بهم میده به نظر شما من باید چه راههایی برم تا زودتر جذبش کنم ؟
  و اینکه کائنات چه نشانه هایی از ایشون‌رو سر راهم قرار میده ؟
  آیا این موارد میتواند نشانه باشد> دیدن اسم و فامیل استادم در جاههای مختلف، خرید جهیزیه به طور ناگهانی از طرف مادرم، دیدن دوحلقه ازدواجی در پروفایل ها و اِستوری دیگران،دیدن اسم استادم و شکل یک زن و مرد که دست در دست هم دارند و یک قلب بزرگ که بین زن و مرد در فال قهوه که خودم گرفتم دیدم ، و دیدن کارت عروسی با فامیلی استادم ، وچند مورد دیگر که به دلیل طولانی شدن متن از نوشتنش منصرف شدم موارد ذکر شده میتواند نشانه باشد ؟

  ممنون و سپاسگزارم از جوابتون

  از راهنمایی هاتون متشکرم

  1. قانون باور وجذب گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای جذب عشق و روابط شما باید اولین چیزی که رعایت کنید این هست که وابسته اون فرد نباشید
   دوم انیکه به دنبال شخصیت و کاراکتر مودر نظرتون باشید نه یک فرد خاص
   سوم اینکه اون فرد مگه از احساس شما خبر داره ؟
   و اینکه بله نشانه ها زمانی که به یک سری ویژگیهای خاص توجه کنید خودش رو نشون میده

 6. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:4 ستاره

 7. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 8. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:1 ستاره

 9. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:3 ستاره

 10. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:3 ستاره

 11. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:2 ستاره

 12. باران گفت:

  سلام ببخشید من با قانون جذب یه بار امتحان کردم ولی وقتی حس میکنی اون شخص واقعا تو زندگیت هس میره ودقیفا توی ناامیدی دوباره برمیگرده که نمیدونم عشق ثابت و پاک میخام کسی که قابل اعتماد باشه چی کار کنم؟؟

  1. قانون باور وجذب گفت:

   با سلام به شما دوست عزیز
   ابتدا شخصیت( خصوصیات اخلاقی، اجتماعی و…) فردی که میخواید جذب کنید رو بررسی کنید و در نظر بگیرید
   برای اینکه آدمی رو که میخواید جذب کنید رو داشته باشید، باید خودتون بشید اون چیزی که دقیقا میخواید یعنی اول روی خودتون کار کنید تا اون فردی رو که میخواید جذب کنید نشانه ها ش رو ببینید و به سمت شما بیاد.

 13. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:3 ستاره

 14. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 15. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:3 ستاره

 16. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 17. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 18. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 19. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:1 ستاره

 20. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 21. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 22. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:4 ستاره

 23. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 24. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:4 ستاره

 25. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:1 ستاره

 26. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 27. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:4 ستاره

 28. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 29. عابر گفت:

  با سلام دوباره ,
  ممنون از مطالب عالیتون
  و پاسخ سریعتون

 30. عابر گفت:

  سلام خداقوت
  اون قسمتی که نوشته شده
  تا موقعی که تصور از دست دادن او او را نداشته ب یا داشته باشیم
  کدام درست است?!!

  1. قانون باور وجذب گفت:

   سلام دوست عزیز بله داشته باشید درست است
   با تشکر از حسن دقت شما

 31. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 32. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 33. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:3 ستاره

 34. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:4 ستاره

 35. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:4 ستاره

 36. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 37. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 38. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 39. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:1 ستاره

 40. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:3 ستاره

 41. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:4 ستاره

 42. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 43. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 44. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:3 ستاره

 45. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 46. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:4 ستاره

 47. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 48. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:1 ستاره

 49. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:3 ستاره

 50. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 51. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 52. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 53. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 54. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:1 ستاره

 55. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:2 ستاره

 56. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 57. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 58. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 59. شهرزاد گفت:

  سلام، ترجمه بعضی مقالات خوب نیستند، جمله بندی ها بی ربطند

  1. قانون باور وجذب گفت:

   سلام با تشکر از نظر ارزشمند شما ، حتما اصلاح خواهد شد

 60. قانون باور وجذب گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *