چطور از قانون انتظار درست استفاده کنیم؟

قانون انتظار چیست؟ انتظار برای رسیدن به خواسته ها در قانون جذب

قانون انتظار چیست؟ انتظار برای رسیدن به خواسته ها در قانون جذب در این مقاله قصد داریم تا شما را با یکی دیگر از قوانین مهم برای رسیدن به خواسته ها آشما کنم !

با استفاده از قانون جذب می توانید زندگی آینده خود را خلق کنید. نوع فکر کردن به روز آینده بسیار مهم است. وقتی پیش خود می گویید “با کسی ملاقات جالبی خواهم داشت یا به سفر لذتبخشی خواهم رفت”

 

آنگاه نیروهایی را به جهان هستی می فرستید تا این ملاقات را برایتان میسر سازند یا ترتیب آن سفر را بدهند. اما هنگامی که روحیه خوبی ندارید و انتظار چیز ناخوشایندی را دارید..

 

نیروهایی را به کاینات می فرستید تا دردسر و گرفتاری را برایتان ایجاد کنند. به عبارت دیگر، ذهن ما همیشه به فعالیت مشغول است و در حال خلق رویدادهای خوب یا بد است.

 

حافظ هم در مورد بحث انتظار میفرماید : 

              گر باد فتنه هر دو جهان را به هم زند              ما و چراغ چشم و ره انتظار دوست

 

قانون انتظارهرگز برای چیزی که واقعا می خواهید تسلیم نشوید.انتظار کشیدن سخت است اما حسرت خوردن سخت تر است.

 

چرا تکیه می‌کنیم به آدم‌ها، چرا این همه انتظار داریم؟! مگر به خودمان ایمان نداریم؟!برخیزیم به خود باور داشته باشیم. این خیالت واهی همه پوچ‌اند… فقط خودمان.

 

قانون انتظار میگه: منتظر هر چیزی باشی وارد زندگیت میشود، پس دائم با خودت تکرار کن: من امروز منتظر عالی ترین اتفاق ها هستم، یک فرد موفق و پولدار مراحل زیادی را طی کرده است تا به ثروت و دارایی امروزش برسد.

گاه ما با نگاه کردن به یک فرد موفق و ثروتمند آرزو می کنیم که جای او باشیم.ما فقط آرزو داریم به همان اندازه پول و ثروت داشته باشیم اما به ندرت حاضر خواهیم شد مراحلی که او طی کرده را نیز بپذیریم.

 

پیشنهاد میکنم این مقاله راهم از دست ندهید: قانون جذب کائنات چطور درست کار میکند؟

مثل این است که شما آرزو دارید مانند فلان قهرمان قوی و سریع باشید اما حاضر نیستید ورزش کنید و یا مانند فلان دانشمند و استاد ، جایگاه بالای علمی داشته باشید اما حاضر به ازخودگذشتگی در مطالعه و تحقیق نباشید.

اگر انتظار دارید مانند یک فرد موفق و ثروتمند باشید باید مراحل آن را طی کنید…

 

انتظار از نیروی جذب کننده قدرتمندی، برخوردار است، چیزهایی که خواستار آن ها هستید، انتظار بکشید و اصلا منتظر چیزهایی که نمیخواهید، نباشید.

 

زمان بندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر،نه هیچگاه زود کمی بردباری می طلبد و ایمانی بسیار اما ارزش انتظار را دارد.

 

اما باید دچار اشتباه در تفسیر قانون انتظار نشویم یعنی  انتظار برای شروع خوب!!!!

اکثر افراید که میخواهند هدف بزرگی را شروع کنند، مثلا برای کنکور آماده شوند، یک رژیم غذایی مناسب را شروع کنند، بر روی ذهنشان کار کنند، تمرین های قانون باور و جذب را اجار کنند و یا کارآفرینان مشتاق متاسفانه برای شروع کار منتظر بهترین فرصت و امکانات می مانند، اما با مطالعه ی زندگی افراد موفق و کارآفرینان بزرگی مانند وارن بافت، بیل گیتس، جف بزوس و دیگران می بینیم که نه تنها هیچ کدام از ابتدا همه ی منابع را نداشته اند، بلکه از کارهای ابتدایی مانند روزنامه فروشی شروع کردند.

بنابراین باید مواظب این موضوع باشیم که فقط گرفتار (بشینیم و انتظار بکشیم) نشویم . باید تفکر کرد ، تعهد داشت و تلاش کرد و در نهایت منتظر رسیدن موفقیت ها و خبرهای شگفت انگیز بود.

 

دانلود کتاب قانون جذب