چطور از عادت های خوب برای جذب استفاده کنیم

چه عادت ها و مهارتهایی که باعث رشد تاثیر قانون جذب میشوند؟

چه عادت ها و مهارتهایی که باعث رشد تاثیر قانون جذب میشوند؟

برای رشد و پرورش تمام توانایی فردی و حرفه‌ای‌تان نخست ارزش‌های مربوط به آنها را مشخص کنید. همان‌طور که می‌دانید ارزش‌هایتان را از اعمال و نحوه عکس‌العمل‌های خود به دنیای اطرافتان تشخیص دهید. ارزش‌ها ریشه انگیزه‌ها و رفتارهای ما هستند.

بعضی از ارزش‌های شما در ارتباط با رشد فردی عبارت‌اند از: برتری، خود شکوفایی، میزان تحصیلات، مهارت، موفقیت و تسلط بر خود. برای من مهم‌ترین ارزش درزمینه ی رشد فردی شکوفا کردن تمام توانایی‌هایم است.

باور من این است که هر کس می‌تواند کارهای شگرفی در زندگی‌اش انجام دهد و اینکه در درون هر فرد غولی خوابیده و منتظر بیرون آمدن است. همچنین معتقدم هر کس می‌تواند بسیار بیشتر از گذشته‌اش پرثمر باشد فقط باید بداند چطور این کار را بکند. این ارزش بنیادی من است. ارزش بنیادی شما چیست؟

تصویر ذهنی روشنی در مورد رشد و پرورش خود داشته باشید

یک تصویر ذهنی بلندمدت برای رشد توانایی‌هایتان بسازید. پنج یا ده سال بعد را در نظر بگیرید و مجسم کنید که در تمامی زمینه‌های مهم زندگی‌تان به رشد کامل رسیده‌اند. ایده آل سازی کنید و خود را ازهرجهت برجسته ببینید و در این مورد مصالحه نکنید.

به چه پایه‌ای از مهارت و توانایی در رشته خود دست‌یافته‌اید؟ درنتیجه عملکرد عالی در کارتان به چه مرتبه‌ای از مقام و موقعیت رسیده‌اید؟ مشغول انجام چه نوع کاری هستید و در چه سطحی؟ فکر و احساستان در مورد خودتان از اینکه یکی از بهترین در حوزه خود هستید چگونه است؟ اگر هیچ‌گونه محدودیتی نداشت باشید، چه تصویر ذهنی از رشد و پرورش خود در طی ماه‌ها و سال‌های آینده دارید؟

هدف‌های رشد و پرورش خود را مشخص کنید

اکنون تصویر آینده را به هدف‌های مشخصی تبدیل کنید. یک روش شروع مؤثر این است:

ده هدف را که می‌خواهید در راستای پرورش شخصی و حرفه‌ای طی ماه‌ها و سال های آینده به آنها برسید بنویسید. جمله‌ها را به زمان حال بنویسید، درست مانند اینکه اکنون به آن شخصی که در ذهن خوددارید بدل شده‌اید. دقیقاً مشخص کنید می‌خواهید قادر به انجام چه کارهایی باشید و دوست دارید چگونه باشید. دقیقاً تشریح کند هنگامی‌که در کار وزندگی خود به سطحی عالی ارتقا یافتید چگونه به نظر می‌رسید.

سپس این ده هدف را مرور کنید و از بین آن هدفی را که اگر به آن دست‌یابید بیشترین تأثیر مثبت را بر زندگی شغلی‌تان می‌گذارد انتخاب کنید. دور این هدف دایره‌ای بکشید و سپس آن را به یک صفحه جدید کاغذ منتقل کنید.

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم از دست ندهید: مراحل اقدام در قانون جذب- تبدیل دانسته ها به عمل

یک برنامه زمان‌بندی‌شده برای تحقق این هدف بنویسید. برای رسیدن به هدف مزبور و هدف‌های فرعی مربوط به آن مهلت تعیین کنید.

یک لیست ازآنچه که فکر می‌کنید باید انجام بدهید تا درزمینه ی موردنظر به برتری برسید تهیه کنید. با اولویت‌بندی موارد ثبت‌شده در لیست آن را به یک برنامه تبدیل کنید. مواردی مانند کتاب، وسایل، تجهیزات و سایر منابعی را که برای شروع کار روی خود و هدفتان به آنها نیاز دارید تهیه کنید.

کار را بلافاصله بر روی حداقل یک مورد از موارد ذکرشده در برنامه شروع کنید تا فرایند آغاز شود. تصمیم بگیرید هرروز اقدامی در این زمینه انجام دهید تا به نتیجه مطلوب برسید و تا هنگامی‌که به انسان ایده آل خود تبدیل نشده‌اید کارکردن بر روی خود را متوقف نکنید.

جیم کری، هنرپیشه معروف، به هنگام شروع کار تصویر ذهنی و هدفش در آینده این بود که برای بازی در یک فیلم مبلغ ۱۰ میلیون دلار به او پرداخت شود. او کی به همین مبلغ نوشته بود و همه‌جا آن را همراه خود داشت. مرتباً به چک نگاه می‌کرد و هرگز شکی به خود راه نمی‌داد که روزی برای بازی در یک فیلم ۱۰ میلیون دلاری به دست می‌آورد.

ولی شناخت استعدادش و اعتقاد به آن کافی نبود. او روی هنری کارکرد، هر نقشی را که به او پیشنهاد شد پذیرفت و با تمام قوا و به بهترین وجه آن نقش را بازی کرد. وی مهارت خود را در صحبت کردن، ایفای نقش و سرگرم کردن تماشاچیان گسترش داد، توانایی خود را در تنوع نقش مرتباً افزایش داد‌ و هر درسی که می‌توانستید بیاموزد و هر بخشی از بازی حرفه‌ای را که می‌توانست از اطرافیانش یاد بگیرد آموخت.

پس از سال‌ها کار دشوار بالاخره رؤیای او به حقیقت پیوست و برای بازی در نقش «جوکر» در فیلم «بتمن برای همیشه» ۱۰ میلیون دلار گرفت. قبل از سن چهل‌سالگی به‌جایی رسید که برای بازی در هر فیلم ۲۰ میلیون دلار به او پرداخت می‌شد.

این هنرپیشه هرسال در یک یا دو فیلم بازی می‌کند و اکنون یکی از موفق‌ترین ستاره‌های هالیوود بلکه دنیاست علتش هم این است که او تصویر روشن و ایده الی از آینده خود داشت و هرگز آن را ازنظر دور نکرد. از همه مهم‌تر اینکه او کارکردن روی هود و هنرش را تا جایی ادامه داد که تبدیل به هنرپیشه‌ای شد که ارزشش برای بازی در هر فیلم به ۲۰ میلیون دلار رسید.

 وقتی دقیقا بدانید چه میخواهید به آن دست خواهید یافت و هنگامی که از این دو مورد بسار مهمی که در این مقاله گفته شد استفاده کنید نتیجه شگفت انگیز آن را در زندگی خواهید دید.

دانلود کتاب قانون جذب

چطور در مورد قانون جذب صحبت کنیم؟

چطور با کسی که قانون جذب را قبول ندارد برخورد کنیم؟

چطور با کسی که قانون جذب را قبول ندارد برخورد کنیم؟ اصلا سعی نکنید کسی را که اعتقاد به قانون جذب ندارد وارد این مباحث کنید اگر کسی مایل بود و از شما خواست برایش توضیح دهید اما هیچوقت نخواهید کسی با شما هم عقیده شــود در حالی که به عقایدتان باور ندارد!

البته خیلی عالیست که زن و شوهر همدل و همفکر باشند آنوقت ارتعاشات قوی میفرستند و پاسخ عالی دریافت میکنند اما وقتی همسو نیستید شما ارتعاش خودتان را بدهید.

حداقلش این است روی موافق همسرتان را جذب میکنید و اگر با شما موافق نباشد مخالفت سخت هم نمیکند.

مقدر شده است که شما هم صاحب موهبت های الهی و صاحب بهترینها باشید و خداوند حال و اوضاع هیچ کسی را تغییر نمی دهد مگر آن کــه آن شخص بخواهد

قانون جذب نمی گوید شما کار و زندگیتان را رها کنید بنشینید و فقط عبارت تاکیدی بگویید و تجسم کنید نه اصلا این طـــور نیست.

تنها راهی که میتوانید به بقیه افراد نشان دهید تا باور کنند که قانون جاذبه حقیقت دارد و میتواند شما را به موفقیت برساند این است که خود شما موفق شوید تا از آن در زندگی خود استفاده کنید و به بقیه ثابت کنید.

می گوید با احساس خوب سر کار بروید تا روزی کار دلخواهتان را بیابید.
کلامتان را درست کنید تا درهای رحمت باز شوند.
احساساتتان را در هر چیز خوب کنید تا آرامش بیابید

باور کنید با احساس خوب شما میتوانیـــــد زندگیتان را تغییر دهید.

پیشنهاد میکنم این مقاله راهم از دست ندهید:  قانون احتمالات در مورد قانون جذب – امکانات نامحدود کائنات

شما حتی بدون تلفظ کلمات هم خلق می‌کنید.
در طول زندگی خود، در حالی که تجربیات شخصی خود را دارید و زندگی دیگران را می‌بینید، اغلب چیزهایی را می‌بینید که آن‌ها را نمی‌خواهید و هر زمان که آن اتفاق در زندگی‌تان می‌افتد، درخواست‌هایی به کائنات می‌فرستید.

به طور مثال گاهی اوقات زندگی سخت می‌شود و شما می‌گویید: «من این را نمی‌خواهم! و حالا می‌فهمم که در عوض چه چیزی را می‌خواهم …!»

شما وقتی با چیزهایی که نمی‌خواهید روبرو می‌شوید، واضح‌تر می‌دانید که چه چیزهایی را می‌خواهید. چه شما از آن آگاه باشید چه نباشید، هر روز، آرزوهای جدیدی می‌کنید که زندگی‌تان مسبب آن بوده است.

خیلی از انسان‌ها از این فرآیند آگاه نیستند. حتی وقتی این توضیحات را می‌شنوند، اهمیت این تضادها را در زندگی‌شان درک نمی‌کنند.

اما شما قبل از آمدن به این سیاره می‌دانستید که این تضادها برایتان الزامی است و حتی بسیار جالب و شادی آور است.

در آن هنگام می‌دانستید که تنها راه گسترش و جاودانگی جهان وجود تضادهاست ؛ بنابراین از دیدگاه غیرمادی، می‌توانید تصویر کاملی از آفرینش و توسعه را ببینید.
پس:
از تضادهای زندگیتان واهمه نداشته باشید.

 

دانلود کتاب قانون جذب

 

روش رسیدن به خواسته هاد ر مدت کوتاه

قانون جذب به صورت کوتاه،خلاصه و کارآمد-جذب خواسته ها

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=”] قانون جذب به صورت کوتاه،خلاصه و کارآمد-جذب خواسته ها در مدت کوتاه راهکارهایی که در مدت کوتاه میتونید نتیجه رو بگیرید!

۱- ﺗﻀﺎﺩﻫﺎ :

ﺍﺯ ﺁﻧﺠﺎﺋﯿﮑﻪ ﺟﻬﺎﻥ ﻫﺴﺘﯽ ﻣﻤﻠﻮ ﺍﺯ ﺗﻀﺎﺩﻫﺎ ﻭ تناقض هاست ‏(ﻭ ﺑﻘﻮﻝ ﻣﻌﺮﻭﻑ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺑﺮ ﻭﻓﻖ ﻣﺮﺍﺩ ﻫﯿﭻ ﺍﺣﺪﯼ ﻧﯿﺴﺖ ‏)ﻫﺮ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺧﻮﯾﺶ ﺑﺎ ﺍﻧﻮﺍﻉ ﻭ ﺍﻗﺴﺎﻡ ﺁﻧﻬﺎ ﻣﻮﺍﺟﻪ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﻭ ﺍﺳﺘﺜﻨﺎﺋﯽ ﻫﻢ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪﺍﺭﺩ.

 ۲- ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻫﺎ :

ﺩﺭﻣﻮﺍﺟﻬﻪ ﺑﺎ ﺗﻀﺎﺩﻫﺎﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺑﻪ ﻧﺎﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻫﺎﯾﺶ ﻣﯽ ﺭﺳﺪ ﻭ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺁﻥ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻫﺎﯾﺶ ﺩﺭ ﻓﮑﺮ ﻭ ﺫﻫﻦ ﺍﻭ ﺷﮑﻞ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻧﺪ.

 ۳- ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ :

ﺍﻟﻒ:ﺍﺳﺘﺎﺭﺗﺮﻣﮑﺎﻧﯿﺰﻡ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺟﺬﺏ:

ﺍﻟﻒ- ۱ : ﺗﻌﯿﯿﻦ ﺩﻗﯿﻖ ﻭ ﺑﺎ ﻣﺸﺨﺼﺎﺕ ﮐﺎﻣﻞ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﯾﺎ ﻫﺪﻑ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻘﺎﺿﺎ
ﺍﻭﻟﯿﻦ ﻗﺪﻡ ﻭ ﺯﯾﺮﺑﻨﺎﯼ ﺍﺻﻠﯽ ﻫﺪﻓﮕﺬﺍﺭﯼ ﺁﺷﻨﺎﯾﯽ ﮐﺎﻣﻞ ﺑﺎ ﺟﺰﺋﯿﺎﺕ ﺩﻗﯿﻖ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﻣﻮﺭﺩ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ‏(ﯾﺎﻫﺪﻑ)ﺍﺳﺖ ﻭ ﻫﺮﭼﻪ ﺍﯾﻦ ﺩﻗﺖ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺑﺎﺷﺪ(ﻣﺜﻼ ﺍﺯ ﻗﺒﯿﻞ ﺭﻧﮓ، ﺟﻨﺲ،ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ،ﻣﺪﻝ ، ﺗﯿﭗ ﻭ … ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻫﺪﺍﻑ ﻣﺎﺩﯼ) ﺍﺳﺎﺱ ﻫﺪﻓﮕﺬﺍﺭﯼ ﻗﻮﯾﺘﺮ ﺍﺳﺖ.
ﺍﻟﻒ -۲ :ﺗﻌﯿﯿﻦ ﻣﯿﺰﺍﻥ ﺍﻫﻤﯿﺖ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﯾﺎ ﻫﺪﻑ ﺩﺭ ﺗﺮﻗﯽ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﻫﺪﺍﻑ ﻭ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﻻﯾﻞ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﻮﺍﺳﺘﻦ ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﻢ ﺍﺯ ﺿﻤﺎﻧﺖ ﺍﺟﺮﺍﯾﯽ ﺑﺎﻻﺗﺮﯼ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩﺍﺭﻧﺪ.
ﺍﻟﻒ- ۳ : ﺍﯾﺠﺎﺩ ﺑﺎﻭﺭ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﻭﺻﻮﻝ ﺑﻪ ﻫﺪﻑ مثبت ﺍﯾﺠﺎﺩ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻟﯿﺎﻗﺖ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﻫﺪﻑ ﻣﺎ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﻢ ﺑﺎ ﻣﺜﺎﻟﻬﺎﯼ ﻋﯿﻨﯽ ﻭ ﺑﯿﺮﻭﻧﯽ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺿﻤﯿﺮﻧﺎﺧﻮﺩﺁﮔﺎﻫﻤﺎﻥ ﺑﻪ ﺍﻣﺮﯼ ﻃﺒﯿﻌﯽ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﮐﻨﯿﻢ ﺑﻠﮑﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﻢ ﺩﺭ ﺑﺎﻭﺭ ﺧﻮﯾﺶ ﺍﯾﻦ ﻟﯿﺎﻗﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﻮﺩ ﻗﺎﺋﻞ ﺷﻮﯾﻢ ﻭ ﻧﺸﺪﻥ ﻭ ﯾﺎ ﻋﺪﻡ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺭﺍ ﺍﻣﺮﯼ ﻏﯿﺮ ﻃﺒﯿﻌﯽ ﻭ ﻏﯿﺮ ﻣﻨﻄﻘﯽ ﻗﻠﻤﺪﺍﺩ ﮐﻨﯿﻢ.

ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺍﯾﻦ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺩﺭ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺍﺭﺗﻘﺎ ﻭ ﻫﻢ ﺍﺳﺘﻘﺮﺍﺭ ﺩﺭ ﻣﺪﺍﺭﻣﺮﺑﻮﻃﻪ ﻓﻮﻕ ﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﻣﻮﺛﺮ ﺍﺳﺖ.

 ﺏ : ﻣﺤﺮﮎ ﻣﮑﺎﻧﯿﺰﻡ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺟﺬﺏ:

ﺏ- ۱ : ﺗﻤﺮﮐﺰ ﺑﺮ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻫﺎ
ﺗﻤﺮﮐﺰ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﺎ ﻣﻤﺎﻧﻌﺖ ﺍﺯ ﭘﺮﺍﮐﻨﺪﮔﯽ ﺍﻓﮑﺎﺭ ﻣﺎ ﻣﺎﻧﻊ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻣﺴﺎﺋﻞ ﻣﻨﻔﯽ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﺑﻠﮑﻪ ﺗﺎﺛﯿﺮ ﻭ ﻗﺪﺭﺕ ﺍﻓﮑﺎﺭ ﻣﺜﺒﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﭘﯿﺸﺒﺮﺩ ﻭ ﺑﺮﮐﺖ ﺳﺮﻋﺖ ﺣﺮﮐﺖ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺍﻫﺪﺍﻑ ﻭ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻫﺎﯾﻤﺎﻥ ﺭﺍ ﻧﯿﺰ ﻣﻮﺟﺐ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ.
ﺏ- ۲ :تجسم ﺧﻼﻕ :
ﻣﺎ ﺩﺭ ﻣﺴﯿﺮ ﻫﺪﻓﮕﺬﺍﺭﯼ ﺻﺤﯿﺢ ﺧﻮﯾﺶ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﻗﺪﺭﺕ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﺳﺎﺯﯼ ﺫﻫﻦ ﺧﻮﺩ ﮐﻪ ﺣﺎﻻ ﺩﯾﮕﺮ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺑﺮ ﻫﺪﻑ ﻭ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻣﺎ ﻣﺘﻤﺮﮐﺰ ﮔﺸﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﺑﺎﯾﺪ ﺗﺼﻮﯾﺮﯼ ﺍﺯ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﻭ ﮐﻤﯿﯿﺖ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﻫﺪﻑ ﺩﻗﯿﻘﺎ ﺩﺭ ﻟﺤﻈﻪ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﻫﺪﻑ ﺗﺼﻮﺭ ﮐﻨﯿﻢ.
ﺍﯾﻦ ﺗﻤﺮﯾﻦ ﻓﻮﻕ ﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﺭﺍ ﺑﺎﯾﺪ ﺗﺎ ﺟﺎﯾﯽ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﻫﯿﻢ ﮐﻪ ﺫﻫﻦ ﻣﺎ ﺑﻼﻓﺎﺻﻠﻪ ﺑﻪ ﻣﺤﺾ ﺗﺼﻮﺭ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺁﻥ ﻣﻮﻗﻌﯿﺖ ﺷﮕﻔﺖ ﺍﻧﮕﯿﺰ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻫﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺗﺼﻮﺭ ﺑﻪ ﻗﺪﺭﯼ ﺑﺎﯾﺪ ﻃﺒﯿﻌﯽ ﺟﻠﻮﻩ ﻧﻤﺎﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﺎ ﺩﻗﯿﻘﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎﺕ ﻣﻮﺭﺩ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻟﺤﻈﻪ ﺗﺼﻮﺭ ﺑﻪ ﺷﯿﺮﯾﻨﯽ ﺗﻤﺎﻡ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﮐﻨﯿﻢ.

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم از دست ندهید: قدرت درون و قانون جذب -چطور نیروی درونی خود را فعال کنیم؟

ﺏ -۳ : ﺳﭙﺎﺳﮕﺰﺍﺭﯼ :
ﺳﭙﺎﺳﮕﺰﺍﺭﯼ ﺭﺍ ﻫﺮﭼﻨﺪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺑﻨﺪ ﺁﻭﺭﺩﻡ ﺍﻣﺎ ﺑﺠﺎﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺁﺋﯿﻦ ﻓﻮﻕ ﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺳﻮﺧﺖ ﺍﺻﻠﯽ ﻣﮑﺎﻧﯿﺰﻡ ﺟﺬﺏ ﺍﺯ ﺍﺑﺘﺪﺍ ﺗﺎ ﺍﻧﺘﻬﺎﯼ ﻣﺴﯿﺮ ﻫﺪﻑ ﻧﺎﻡ ﺑﺒﺮﻡ.
ﺝ : ﺣﺮﮐﺖ ﻋﺎﺩﯼ(ﺟﺎﺭﯼ ﺷﺪﻥ‏) ﻣﮑﺎﻧﯿﺰﻡ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺟﺬﺏ
ﺝ – ۱ : ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺭﻫﺎﯾﯽ :
ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺣﺪ ﮐﻤﺎﻝ ﺗﻤﺮﯾﻦ تجسم ﺧﻼﻕ ﻧﺎﺋﻞ ﮔﺸﺘﯿﻢ ﺯﻣﺎﻥ ﺭﻫﺎﯾﯽ ﮐﺎﻣﻞ ﻓﺮﺍ ﻣﯽ ﺭﺳﺪ.
ﯾﻌﻨﯽ ﻧﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﻧﯿﺎﺯ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺁﮔﺎﻫﺎﻧﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﯾﻤﺎﻥ ﺗﻮﺟﻪ ﮐﻨﯿﻢ ﻭ ﻧﻪ ﻣﺪﺍﻡ ﺣﻮﺍﺳﻤﺎﻥ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺑﺎﺷﺪ.
ﺑﺎﯾﺪ ﻧﻬﺎﻝ ﻗﺎﻣﺖ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺭﺍ ﺭﻫﺎ ﮐﻨﯿﻢ ﺗﺎ ﻗﺪ ﮐﺸﺪ ﻭ ﺑﺮ ﺩﻫﺪ.

۴ – ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ

(ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﻫﺪﻑ ﻣﮑﺎﻧﯿﺰﻡ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺟﺬﺏ‏):
ﺣﺎﻝ ﺩﯾﮕﺮ ﻣﮑﺎﻧﯿﺰﻡ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺟﺬﺏ ﺩﺭ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﻧﻬﺎﯾﯽ ﺧﻮﯾﺶ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺭﺩ ﻭ ﻣﻦ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺩﺭ ﻟﺤﻈﻪ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﻭ ﺻﻌﻮﺩ ﺑﻪ ﻗﻠﻪ ﻫﺪﻑ ﺍﯾﺴﺘﺎﺩﻩ ﺍﻡ.

 

دانلود کتاب قانون جذب
[/av_textblock] [av_productgrid categories=’334′ columns=’3′ items=’1′ wc_prod_visible=” wc_prod_hidden=” wc_prod_featured=” offset=’0′ sort=’dropdown’ paginate=’yes’]

استفاده از قانون جذب

قانون جذب کائنات چطور درست کار میکند؟

قانون جذب کائنات چطور درست کار میکند؟ این سوالی است که خیلی ها که با این قانون آشنا هستند از خود میپرسند وهمینطور خیلی وقت ها از طرف شما عزیزان در پیام ها میبینم که سوال هست اینجا توضیحاتی در باره خواهم داد.

تعیین هر واقعه ای از زندگیت را از قبل، از طریق افکارت جزو عادات روزانه ات قرار بده.

با فکر از قبل،پیش پیش نیروهای کائنات را در هر کاری که میکنی و هر جا که میروی تنظیم کن. در این صورت به گونه ای هدفمند زندگیت را خلق کرده ای

درخواست از کائنات برای هر آنچه میخواهی،موقعیتی به دستت میدهد تا در مورد آنچه میخواهی شفاف باشی

باور ؛مستلزمِ اقدام،صحبت و فکر است. طوری که انگار هر آنچه را خواسته ای از قبل دریافت کرده ای

وقتی تو فرکانس دریافت چیزی را از خود ساطع میکنی،قانون جذب باعث تحریک مردم،وقایع و شرایط برای تو به منظور دریافت آن می شود.

برای وزن کم کردن روی کاهش وزن تمرکز نکن در عوض روی وزن دلخواهت تمرکز کن ببین در مورد وزن دلخواهت چه احساسی داری همان احساس را داشته باش تا آن را به سوی خود فرا بخوانی برای تجربه قانون جذب اول از چیزی کوچک مثل جای پارک که آسان است شروع کن. مقتدرانه قصد کن تا چیزی کوچک را جذب کنی.

وقتی آن قدرتی را که داری تجربه و باور کردی به سراغ چیزهای مهمتر برو

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم از دست ندید : قانون جذب و احساس خوب – انرژی فکر و راههای نرفته!

وقتی میخواهی اوضاع را تغییر دهی،در وهله اول باید طرز فکرت را عوض کنی.اگر هر وقت سری به صندوق پستی ات میزنی انتظار صورت حسابی را داشته باشی،حدس بزن چه میشود
صورت حساب آنجاست.تو در آن طرز فکر انتظار چیز مهمی را نداری.به فکر بدهکاری هستی.
بنابراین سر و کله بدهکاری پیدا میشود

قانون جذب همیشه فرمانبردار افکار توست

در حق خودت لطفی بکن و انتظار چک داشته باش

توقع داشتن نیروی جذب قوی و مقتدری است چون چیزها را به سوی تو میکشاند.

میل شدید،تو را با آنچه در اشتیاقش هستی ،مرتبط میکند و توقع و انتظار هم ان را به سوی زندگیت میکشاند
(باب پراکتر)

انتظار آنچه را میخواهی داشته باش نه عکس آن

هر چه هستیم نتیجه همان است ک فکرش را کرده ایم

(بودا پیش از میلاد)

در پایان هر روز قبل از به خواب رفتن،راجع به وقایع روز خود فکر کن.
اگر لحظات یا وقایعی بوده که آن طور که دلت میخواست انجام نشده،آن را به گونه ای در ذهنت مرور کن که موجب شوق و شور در تو شود.

با این کار فرکانس آن روز را پاک میکنی و علامت و فرکانسی جدید از خودت ساطع میکنی.به این ترتیب عمدا تصاویر جدیدی برای اینده ات خلق کرده ای.

 

دانلود کتاب قانون جذب

قانون جذب

قانون جذب چیست؟ چگونه از قانون جذب استفاده کنم؟ پارت اول

 قانون جذب چیست؟ چگونه از قانون جذب استفاده کنم؟ (بخش اول)

 

قانون جذب یکی از سلسله قوانینی است که بر زندگی ما جاری می باشد ولی بسیاری ازما از آن بی ‏خبریم.
همانند قانون جاذبه زمین که تا قبل از آنکه نیوتن آنرا کشف کند هیچ کس از آن خبری نداشت اما آن قانون به قوت خود بر طبیعت جاری بود.

قانون جذب بر زندگی ما جاری و ساری است چه بدانیم و چه ندانیم، ما از آن استفاده می‏کنیم به صورت خودآگاه یا ناخودآگاه ولی چه بهتر که آن را بشناسیم و اهداف خود را طبق این قانون برنامه‏ ریزی کنیم.

پیشینیان ما از این قانون در زندگی خود استفاده می‏کرده ‏اند بدون آنکه از آن خبری داشته باشند و به صورت ناخودآگاه خواسته‏ های خود را برآورده شده می‏ دیدند پس ما هم می ‏توانیم به راحتی از این قانون در زندگی خود کمک بگیریم.

 

قانون جذب می‏گوید:

هر فکر و نیتی که ما در ذهن و دلمان می‏گذرانیم دارای انرژی است پس ما با فکر کردن و نیت کردن در ذهن و دل، یک پرتو انرژی به کائنات ساطع می‏نماییم که آن انرژی به صورت تجسم یافته به ما بازخواهد گشت
و ما در واقع شکل تجسم یافته و مادی آن انرژی (فکر و نیت) را جذب می‏کنیم.

به عبارت ساده تر:

هرآنچه که ما تصور کنیم،آنرا تجسم یافته (به شکل مادی) خواهیم داشت.

یا به عبارت دیگر ( تصورات ذهنی ما=عینیت یافتن ذهنیات به شکل مادی)

و یا هر آنچه که در مورد آن فکر میکنیم، آنرا به زندگی خود وارد خواهیم کرد

در نتیجه ی تمرکز بیشتر، ورود آن به زندگی قطعی‏ ترخواهد بود.

اما کیفیت شکل تجسم یافتۀ آنچه که ما تصورش را کرده بودیم بستگی به شدت تمرکز و توجه ما به نیت و خواسته ‏مان دارد.به عنوان مثال اگر ما خواهان یک عدد دوچرخه هستیم، بسته به میزان توجه ما به خواسته ‏مان، یعنی در طول روز دنبال آن بودن و پی آن را از دوست و آشنا گرفتن، خریدن آن، شکل آن را ترسیم کردن و خیابانها را با آن دور زدن و تمیز کردن آن و … آن را به شکل بهتر و کامل تر – یا حتی سریعتر – جذب می‏کنیم.

 

چگونه جذب کنیم؟

۱ دقیقا بدانیم چه می‏خواهیم (با جزئیات و مختصات).

۲ از کائنات خواستۀ خود را بخواهیم.

۳ چنان رفتار کنیم که گویا هم اکنون و مدتی است که این خواسته برآورده شده است.

۴ آمادۀ دریافت خواستۀ خود باشیم و خواسته را بحال خود رها کنیم (وابسته نشویم).

 

پیشنهاد میکنم این مقاله پر بازدید را هم مطالعه کنید : قانون ارتعاش چیست؟ نقش ارتعاش در قانون جذب

چه چیزهایی در روند قانون جذب تاثیرگذارند؟

۱ اعتقاد کامل به قانون جذب و قدرت فکر : به این معنا که هر چقدر اعتقاد ما به این قانون عمیق ‏تر و شدیدتر باشد، روند نیل به اهداف و خواسته‏ ها سریعتر و با کیفیت‏تر بوده و باعث برانگیختن کمک کائنات خواهیم شد.

۲ اعتقاد به اینکه در این هستی هرشخصی و هرچیزی در روند نیل به اهداف و خواسته‏ ها به کمک ما خواهند آمد : این مسئله خیلی مهم است. وقتی ما بدانیم که از لحظه‏ای که از رختخواب بیرون میاییم تمام هستی منتظر ارادۀ ماست تا به کمکمان بیاید، خیلی بهتر جذب می‏کنیم. اصلا باید مطمئن باشیم که تمام کائنات دوست دارند که ما به خواستۀ مثبتمان برسیم. هیچ چیزی و هیچ شخصی و هیچ جریانی نیست که در جهت مخالف ما حرکت کند. مخالفت‏های سطحی هم در جریان موافق ما هستند.

۳ نیت و هدف ما باید مثبت و در جهتی باشد که به ضرر کائنات نباشدیعنی افکار مثبت داشته باشیم : این قسمت نیاز به توضیح خاصی ندارد ولی برای مثال ما به ندرت خواستۀ دزدی بانک سر کوچه را با کمک قانون جذب طلب می‏کنیم!

۴ خالق کائنات را فراموش نکنیم : بعضی اوقات ما به شدت مطمئنیم که فقط و فقط باید به خواسته‏ای که مد نظرمان بوده برسیم اما می‏بینیم که خواستۀ خود را به نوعی دیگر دریافت نموده‏ایم. مثلا به جای دوچرخه سه چرخه گیرمان آمد و یا یک موتورسیکلت که این قضیه به صلاح ما شکل خواهد گرفت ( تشخیص خالق کائنات و این که او بهتر از هرکسی خیر و شر ما را می‏داند را بپذیریم)

این مقاله در حال تکمیل شدن هست ،‌ منتظر ادامه این مقاله در روزهای آینده باشید !
آرزوی قلبی من موفقیت و سلامتی و شادی شما عزیزان است. بهنام جعفری

 

دانلود کتاب قانون جذب

 

ذهنیت زندگی ساز در قانون جذب؟

ذهنیت زندگی ساز بر اساس قانون جذب

ذهنیت زندگی ساز بر اساس قانون جذب

در مقاله شناخت قدرت ذهن در قانون جذب خوندیم که ماهیت افکار و احساسات به گونه ای است که از خاصیت سرایت کنندگی برخوردار بوده و هم فکر کردن دیگران با خود بدین معنی است که فرد میتوتند از امکانات دیگران جهت محقق ساختن رویاهایش استفاده کند.

بنابراین ذهنیت زندگی ساز است.

فرد به وسیله خوش بینی اصلیش هم میتواند دیگران رو به سوی خودجذب کند و هم از امکانات دیگیران در راستای اهداف خودش استفاده کند.

همینطور بر اساس واقعیات از همین مدل که فرد جهت استفاده از این اهرم ، از هیچ کوششی نباید فروگزار باشه وچون بهره مندی از این امتیاز در گرو درک مکانیسم عمل  این قدرت جادویی است بدین علت فرد باید جهت فهم این مهم به اندازه کافی سرمایه گذاری نمایند.

من تا قبل از اینکه به این قدرت جادویی (فکر) ایمان بیارم هر باری که با مفهوم قدرت مغناطیسی و جذب فکر مواجه می‌شدم فورا این ذهنیت را به باد تمسخر میگیرفتم.

اما الان نه تنها به این مفهوم ایمان دارم بلکه اندیشمندان زیادی را نیز می‌شناسم با این باور من موافق هستند.

بله ، فکر از قدرت مغناطیسی برخوردار بوده و به واسطه این ویژگی در راستای هر هدفی قرار به گیره در نهایت اون هدف و رویا را مححقق می‌سازد.

همونطور که گفتم افکار و اندیشه‌ها به کونه ای است که از خاصیت سرایت کندگی  برخوردار است.

به زبان ساده تر فرد در طول عمرش هم در معرض خودالقایی( تلقین به نفس) است و هم در معرض دگر القایی.

از مثال‌های بارز دگر القایی میشه به بمباران ذهنی و شتسشوی مغزی توسط وسایل ارتباط جمعی مثل رادیو و تلویزیون و مطبوعاتو غیر ه و القائات مردم اشاره کرد و همینطور شبکه های اجتماعی و ازآنجا که خودشکوفایی تابع خودخودشناسی است.

هدف گذاری باید بر این اساس شکل بگیرد و چون خواسته ریشه دار و سوزان فرد در نهایت رنگ واقعیت به خود میگیرد، بنابراین تنها در صورتی القائات دیگران میتواند به نفع اهداف شخص باشد که این تزریقات سازگار با باور شخصی فرد همراه باشد.

در غیر این صورت تزریقات ذهنی دیگران میتونه برای ذهن فرد مسموم کننده باشد.

 

 

ذهنیت زندگی ساز برای قانون جذب.

 

 

از  آنجا که مکانیسم عمل ذهن انسان مبتنی بر اصل علت و معلول است و چون بهره مندی از این اهرم جادویی در گرو درک مکانیسم عمل آن است.

نه تنها مردم درک درستی از این اصل ندارند بلکه با مفاهیمی چون سرچشمه همه چیز درونی است نه بیرونی، و یا فکر بنیان قدرت است ناآشنا هستند.

خوشبختانه این مفاهیم ظاهرا پیچیده در سال ۱۹۳۲ در یک نشریه مالی با نقاله ای با عنوان سرزمین زرخیز برای خوانندگان تشریح شد که محتواش به صورت زیر است:

درست است که حاصل فکر و ایده عمل بوده و عمل نیز محتاج تحرک و اقدام است.

متاسفانه ملموس تر بودن عمل در قاس با ایده اولیه عمل، بسیار از مردم را درگیر اشتباه کرده و این کج فهمی سبب میشه که مردم به جای اینکه الدورادو (سرزمین زرخیز) را در درون ودرست در زیر پای خودد بیابند جهت یافتن این گنج بی پایان بدون طی کردن مراحل اصلی این فرایند توش وتوان خودرا بیهوده به تاراج داده و بدین وسیله اسباب فرسودگی جسمی و روحی خود را فراهم می‌کنند و این در حالی است که مکان جغرافیایی الدورادو (سرزمین زرخیز) همانطور که گفته شد درست در ذهن فرد است.

جون ایده تسخیر گنج و طلا در ابتدا در ذهن طراحی می‌سود و این واقعیت مسلمی است که در طول تاریخ بشر نه تنها پیامبران الهی و آسمانی و برخی از ایین های عرفانی آن را مورد تایید قرار بدهند ،بلکه نتایج حاصله از بررسی‌های علمی نیز این واقعیت را نورد تایید قرار داده‌اند.

چکیده این اعتقاد زمینی(علمی) و آسمانی(الهی) چیزی جز زانزد خواستن ، توانستن است نیست.

با این همه گنج طلبان و زندگی باوران در این رابطه هرگز نبایداز مفهوم ضرب المثل و زبانزد، هر چقدر پول بدهی، به همان اندازه هم آش می‌خوری، غافل شوند.

به عبارت دیگه هر چقدرخواسته فرد بزرگ‌تر باشد به همان اندازه نیز باید تلاش‌های هدف محورانه اش بیشتر باشد.

الان ممکنه این پرسش برای خواننده پیش به یاد کلید تسخیر این گنج چگونه قابل حصول است؟

همانطور که گفتم از انجا که این طرز فکر فرد است که در نهایت سرنوشت فرد را شکل می‌دهد، پس پیش از هر چیزی ذهنیات فرد باید اصیل خودپذیری می باشد.

پرسش اینه که  چگونه خودپذیری و خودشناسی فرد را از قید بندگی (دگر القایی) نجات داده و به این وسیله موهبت آزادی اراده و اختیار را برای فرد به ارمغان می‌آورد؟

ازادگی و آزاد اندیشی چیزی جز احساس  بی نیازی  و وارستگی نبوده و خود احساس وارستگی هم یعنی به دور بودن از افکار سمی دیگران و رهایی از این بلا نیز یعنی آرامش رووانی و روحی و برخورداری از این ویژگی نیز یعهنی مححقق کردن همه اهداف معقول و مشروع.

بله ، کلید گنج در ذهنیات  وافکار این چنین نهفته است.

پیشنهاد می‌کنم این مقاله را از دست ندهید: قانون جذب ، قانون جذب عشق و قانون جذب ثروت

نمونه بارز الدورادو (سرزمین زرخیز) کشور امریکااست که از زمان تاسیسش تا کنون به مثال گنج بی پایان برای مردان و زنان خلاق، خوش فکر،معتمد به نفس،،شوریده و وارسته ، انسان دوستو بلند نظر بوده است.

از جمله این گنج یابان  و گنج گستران می‌توان به کار آفرینان برتر معاصر و مدرن مثل اقای بابک بختیاری (موسس برند آیس پک و توت طلایی چوبیک و….) و همینطور خانم نازنین دانشور (موسس سایت تخفیفان) و همینطور در زمینه‌های صنعت فرش آقای احد عظیم زاده و بسیار از دیگر افراد موفق  اشاره کرد که این اشخاص پیش از آنکه در کشور ایران به طلای واقعی برسند

با قدرت باور خود به این رویا جان بخشیده و بدین وسیله هم سعادت خود را تضمین کرده و هم از قبل این خوان گشترده ،مردمتان شماری را در سراسر ایران و جهان بهره مند کرده‌اند.

این مسئله در مورد اقای عباس برزگر یک  فرد روستایی  هم صدق می‌کند چون این مرد وارسته به وسیله قدرت اراده‌اش در یک روستای دور افتاده اقدام به تاسیس بزرگ‌ترین دهکده گردشگری ایران کرده است و به این وسیله این منطقه را تبدیل به شهری پر رونق برای مسافران توری است سراسر جهان تبدیل کرده است.

بله همان طور که موارد مثال‌های بالا نشان می‌دهد دستیابی به گنج تنها محصور به خیال‌پردازی صرف نشده و این رویا باوری همیشه باید همه باهمت و عمل باشد تا آن رویا رنگ واقعیت به خودش بگیرد.

خیلی ممنونم که این مقاله را هم مطالعه کردید ، بهنام جعفری

چرا قانون جذب عمل نمیکنه؟

قانون جذب عمل نمیکنه اگر این کار رو انجام ندید ۱ – پیش زمینه قانون جذب

قانون جذب عمل نمیکنه اگر این کار رو انجام ندید ۱ – پیش زمینه قانون جذب

تقریبا همه دارای خواهشها و آرزوهایی هستند ولی بسیار معدودندکسانی که مصممانه در صدد بر میایند آنچه را که میخواهند بدست آورند .

چه بسا خودتان هم گاهی بخود میگید ، چرا من هم نباید پول داشته باشم که خرج کنم؟. چرا باید مزدم محدود به هفته ای چند صد هزارتومان باشه؟ چرا بعضی از افراد  اینهمه خوشبختی دارن و خوش اقبالن؟

از خود پرسیدن همچین سوالاتی خوبه زیرا هر کار موفقیت آمیزی با خواهش و آرزو آغاز گردیده است.

ولی شما نمیتونید این خواهش هارو به بانک آورده و آن را به پول نقد تبدیل کنید.

چنانکه نفس بذر ها فایده ای در بر ندارد مگر اینکه کاشته شوند و تبدیل به نهال شده ثمر بدهند.

قانون جذب عمل نمیکنه اگر این کار رو انجام ندید

اول خواهش ها می آیند و بعد نیروی اراده.

بسیار از مردم فاقد نیروی اراده هستن که بدست آوردنش کار آسانی نیست .

روش بدست آوردن نیروی اراده اینه که بتونیم کاری انجام بدیم و چیزی رو مورد بررسی قرار بدیم و یا چیزی رو اصلاح کنیم اینه راه بدست آوردن هرگونه موفقیت پایدار !

افراد با به عمل پرداختن ، بررسی کردن و اصلاح نمودن ، به هرنوع نتیجه مثبت دست پیدا کرده اند.

این موضوعی که گفتم هم در مورد یک جوان بیست ساله و در یک شغل کوچک و هم در مورد یک میلیونر شصت ساله صادق است.

به محض اینکه فردی ( جوان ) شروع به انجام نیم دوجین ( اصطلاح بازاریها ) کارهای مختلف میکند و اونا رو به پایان میرسونه ،‌نیروی اراده او قویتر شده  و احساس اعتماد به نفس در ذهنش بیدار میشه.

پیشنهاد می‌کنم این مقاله را هم از دست ندهید: قانون جذب ، قانون جذب عشق و قانون جذب ثروت

 

اون با همت وبلند پرداز میشه و درک میکنه که بیش از اونچه که فکر میکرده ،‌میتونه کار کنه و موفق بشه .

او شروع میکنه و پی بردن به استعدادات و قابلیت های خود و شروع میکنه به انجام کارهای دشئوارتر .

او شروع میکنه به چنگ آوردن چیزهایی که قصد داره به چنگشون بیاره .

خیلی از افراد مثل واگن قطار هستند ،‌اونها میتوانند کار کنند ولی به شرط اینکه کشیده شوند.

یک عده معدود از افراد مانند لوکوموتیو هستند یعنی نفس خود ، نیروی اون رو داند که به حرکت دربیان.

تمام موفقیت هایی که یک شرکت و یا یک موسسه بدست میاره حاصل تلاش و جدیت دسته دومی است که گفتم.

بنابراین وقتی که یک مرد لایق و شایسته خودش رو جزو گروهی میدونهکه بی حرکتندو در جا میزنند ، نباسد مایوس بشه و با اونها درجا بزنه بلکه باید به خودش بگه : من لکوموتیو هستم و باید این واگن ها را به دنبال خودم بکشم.

بعضی از کارها  مثل غذای مقوی ، انسان رو به حرکت در میآرن و برخی هم مثل مواد مخدر اون رو از حرکت باز میداره.

بهتره بگم هم  مشاغل ساده ی سبز بیخطر وجود داردو هم مشاغل سرخ پردر سر.

کاری که انسان رو به حرکت وا میداره و هر روز کم و بیش وضعش فرق میکنه از همین نمونه هاست

اما آن کاری که یکنواخت بوده و در وضع امروزش با وضع دیروزش چندان فرقی دیده نمیشه هم همون کار مخدر است.

بعض از مشاغل انسان رو وادار میکنه که فکر بکنند.

مثلا یک مهندس و یا یک معمار همیشهبا مشکلی روبرو هستن که باید با فکر کردن برطرفش کنند.

کسی که مغزش در طول زندگی صرف حل مشکلات میشه ، دائم فعال است . در نتیجه فرد لایق و پخته از کار درمی آید.

یک شغل ممکنه تعلیم دهنده و آموز دهنده باشه و یا اینکه ما رو به کلی ازد فکر کردن و یادگرفتن باز بداره ، میشه گقت تمام مسائل روزمره و یک نواخت ازنوع دوم هستن و تو این شغل ها فقط قسمت پشت مغر کار میکنه .

اما مشاغلی که نیاز به کار فکری دارن جزو مشاغل دسته اول هستن که برای انجام اون باید قسمت جلو مغز فعال بشه.

علت اصلی که چرا ترقی و پیشرفت اغلب افراد این قدر کند و کم است  بخاطر آن هست که آنها عادت به انجام کارهای روزانه به همان صورت دیرینه را دارند و انجام یک چنین کارهم آسان و راخت است.

آنها کار میکنند بی اینکه بیندیشیند، آنها امروز همان کار را انجام میدهند که دیروز انجامش میدادند.

چون با مشکلاتی برنمیخورند و زحمت فکر کردن را به خود نمیدهند، بنابراین دائم در جا میزنن و به هیچ وجه پیشرفتی دست پیدا نمیکنن.

این فکر هرگز به ذهنشون خطور نمیکنه که برای انجام دادن کارهار راه بهتری وجود دارد حتی آنها به ندرت سعی میکنند که در انجام کارهای خودشون اصلاحی به عمل بیارن.

این طور به نظر میرسه که اغلب مردم در تاریکی زندگی میکنن و آنها در واقع نمیبینن که دارن چه کاری انجام میدن.

 

چطور با قانون جذب همه چیز را جذب کنم؟

ولی گاهی در اینجا و آنجا افرادی پیدا میشن که دارای یک چراغ روشن الکتریکی و یا به عبارت دیگه یک چراغ فکری هستند.

اینها فلاش خود را روی کار خود روشن میکنند و راه بهتری برای انجام آن پیدا میکنند.

وقتی  شخصی با مشکلی برخورد میکنه اون رو باید هرچه زودتر در ذهن خودش حل کنه چرا؟

برای اینکه اون باید برای برخورد با مسئله دیگه آماده باشه، هر فرد میتونه هر بار فقط با یک مشکل سر و کار داشته باشه یعنی اینکه وقتی تعدارد مسادل زیاد میشه اون توان مواجه شدن با اون مسئله رو نداره.

و این یک راهکاربسیار بسیار خوب برای حل مسائل در زندگی و جذب فراوانی و استفاده درست از قانون جذب در زندگی است.

خیلی ممنونم از اینکه این مقاله رو تا اینجا خوندید ، ادامه مقاله در قسمت دوم قانون جذب عمل نمیکنه اگر این کار رو انجام ندید ۲  مطالعه بفرمایید.

rhka,k [bf

عشق باشید تا عشق جذب کنید!-جذب عشق و محبت

عشق باشید تا عشق جذب کنید!-جذب عشق و محبت

قانون جذب عشق چیست؟

آیا می‌توان قانون جذب عشق را وارد زندگی کرد؟

می‌گوید وقتی خواب هستید می‌توانید افکار هوشیارتان را متوقف کنید، اما هرگز نمی‌توانید جلوی احساستان را بگیرید، زیرا زنده بودن به معنای احساس زندگی است. آیا در خواب هم می‌شود از قانون جذب عشق استفاده کرد؟

احساسات لحظه به لحظه شما مهمتر از هر چیز دیگریست، زیرا احساس فعلی شماست که زندگی‌تان را رقم می‌زند.

هر چه احساس بهتری داشته باشید، زندگی نیز بهتر می‌شود و هر چه احساس بدتری داشته باشید اینقدر در مشکلات فرو می‌روید تا احساستان را تغییر دهید.
چرا احساس خوب اینقدر مهم است؟

وقتی احساس خوبی دارید، افکارتان نیز ناخودآگاه خوب است. نمی‌توانید احساس خوبی داشته باشید و در عین حال افکارتان منفی باشد! و بر عکس غیر ممکن است احساس بدی داشته باشید و در همان حال افکارتان خوب باشد. وقتی از خود عشق ساطع می‌کنید دارید از قانون جذب عشق استفاده می‌کنید.
راهنمایی با دقیق‌ترین درجه:

احساس شما یک راهنمای دقیق از چیزی است که از خود بروز می‌دهید. وقتی احساس خوبی دارید دیگر لزومی ندارد نگران چیزی باشید زیرا افکار، گفتار، و اعمالتان خوب خواهد بود.

تنها با داشتن احساسی خوب می‌توانید تضمین کنید که دارید عشق می‌بخشید، و تمام آن عشق باید به شما بازگردد!

خوش باش که هر که راز داند

داند که خوشی، خوشی کشاند

شیرین چون شکر تو باش شاکر

شاکر هر دم شکر ستاند

مولانا

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم از دست ندهید : قسمت دوم قانون جذب عشق

قانون جذب عشق

از طریق محبت، تشویق، حمایت، قدرشناسی، یا هر احساس خوب دیگری به سایرین عشق بدهید، همان عشق به شما بازمی‌گردد و خود را چندین برابر می‌کند، و عشق را در هر مقوله‌ی دیگری از زندگی‌تان، از قبیل سلامتی، ثروت، شادی، و شغل وارد می‌کند.

اگر از طریق عیب‌جویی، خشم، ناشکیبایی، یا هر احساس بد دیگری نسبت به سایرین احساس منفی بدهید، و همان حس منفی دریافت خواهید کرد، تضمین می‌کنم! و هنگامی که نیروی منفی بازمی‌گردد، خود را چندین برابر می‌کند، نیروی منفی بیشتری جذب می‌کند، و بر باقی زندگی‌تان تاثیر می‌گذارد.

 

آیا همین حالا ازقانون جذب عشق همین استفاده می‌کنم؟

شما همین حالا می‌توانید بگویید در روابطتان چه داده‌اید. اگر رابطه‌ای عالی است، بدین معناست که شکرگزاری و عشقی که می‌دهید از نیروی منفی و گلایه‌های شما از آن رابطه بیشتر است.

اگر رابطه‌ای بغرنج و پر کشمکش است، بدین معناست که احساسات منفی که ناخواسته و یا شاید حتی خواسته بروز می‌دهید بیشتر از عشق است.

چگونه همین حالا از قانون جذب عشق استفاده کنم؟

می‌توانید همین حالا با جستجوی چیزهایی که در آن شخص دوست دارید، ارزش قائلید، و قدر می‌شناسید، هر رابطه‌ای را تغییر دهید. وقتی آگاهانه تلاش می‌کنید تا بیشتر از آن‌که به موارد منفی توجه کنید، دنبال چیزهایی که دوست دارید بگردید، معجزه‌ای رخ خواهد داد.

به نظرتان انگار در شخص دیگر اتفاقی باورنکردنی رخ داده است. اما این نیروی عشق است که این موارد منفی را از بین برده است.